Реєстрація
знаменник
Карта сайту

Випускники філії, які отримали дипломи з відзнакою


Дипломи бакалаврів з відзнакою - це вагомий крок до отримання диплома з відзнакою спеціаліста, магістра. Це реальний шанс продовжити навчання в магістратурі відразу після отримання кваліфікаційногот рівня "бакалавр".

Бакалаври

 
п/п
Прізвище Ім''я По-батькові Рік випуску Напрям підготовки
1.  Фурса Вадим Анатолійович  2000 Енергетика
2. Бєлясов Владислав Андрійович   Економіка і підприємництво
3. Єрмак Дмитро Миколайович   Економіка і підприємництво
4. Лобанова Інна Олександрівна   Економіка і підприємництво
5. Салогашев Максим Віталійович   Економіка і підприємництво
6. Спіхтаренко Вячеслав Володимирович   Економіка і підприємництво
7. Трубач Ростислав Вячеславович   Електромеханіка
8.  Пригоров Денис Володимирович 2001 Енергетика
9.  Санін   Олександр Анатолійович    Енергетика
10. Якімов Дмитро Степанович   Енергетика
11. Аль-Зієр Дарія Валідівна   Економіка і підприємництво
12. Буравікін Костянтин Юрійович   Економіка і підприємництво
13. Бурашнікова Олена Миколаївна   Економіка і підприємництво
14. Година Олена Володимирівна   Економіка і підприємництво
15. Дмитренко Лариса Володимирівна   Економіка і підприємництво
16. Надточій Ірина Ігорівна   Економіка і підприємництво
17. Руда Олена Вікторівна   Економіка і підприємництво
18. Сторончак Оксана Василівна   Економіка і підприємництво
19. Тимошенко Юлія Валентинівна   Економіка і підприємництво
20. Краснощок Костянтин Олександрович   Кораблі та океанотехніка
21. Білошенко Ірина Григорівна   Електромеханіка
22. Багаєва Світлана Михайлівна   Зварювання
23. Матковська Світлана Мар’янівна   Зварювання
24. Шалагін Дмитро Володимирович   Зварювання
25. Білоусова Олена Анатоліївна   Комп’ютерні науки
26. Здор Каріна Анатоліївна   Комп’ютерні науки
27. Пригода Віталій Юрійович   Комп’ютерні науки

28. Буряков Анатолій Володимирович   2002 Зварювання
29.  Тульський  Максим  Юрійович    Зварювання 
30.  Назаренко Роман  Якович    Енергетика
31.  Пономаренко Володимир Володимирович   Енергетика
32.  Ратушко Олександр Андрійович   Енергетика
33.  Шевченко Світлана Василівна   Енергетика
34.  Калинівський Андрій Володимирович   Інженерна механіка
35.  Коробка Оксана Сергіївна   Економіка і підприємництво
36.  Лєсна Тетяна Олександрівна    Економіка і підприємництво
37.  Лі  Євгенія Робертівна   Економіка і підприємництво
38.  Ломоносова  Олександра Анатоліївна   Економіка і підприємництво
39.  Опаріна Таіна Олегівна   Економіка і підприємництво
40. Квашина Лариса Абдул-Кадирівна   Економіка і підприємництво
41. Новікова Галина Володимирівна   Економіка і підприємництво
42. Логінова Наталя Володимирівна   Кораблі та океанотехніка
43. Солодовніков Андрій Віталійович   Кораблі та океанотехніка
44. Дудченко Світлана Олегівна   Комп’ютерні науки
45. Мотовилова Олександра Борисівна   Комп’ютерні науки
46. Субботін Сергій Ігорович   Комп’ютерні науки
47. Волох Євген Анатолійович   Електромеханіка

48. Багненко Михайло  Юрійович  2003 Енергетика 
49. Гірська Катерина  Богданівна    Економіка і підприємництво 
50.  Демидова   Юлія  Володимирівна   Економіка і підприємництво 
51. Дрогожилов Антон Миколайович   Економіка і підприємництво
52. Зубрицький Андрій Миколайович   Економіка і підприємництво
53. Макуха Ганна Володимирівна   Економіка і підприємництво
54. Сіренко Ольга Сергіївна   Економіка і підприємництво
55. Слуцька Інна Володимирівна   Економіка і підприємництво
56. Тріфонюк Тетяна Олександрівна   Економіка і підприємництво
57. Ушатова Віолетта Валеріївна   Економіка і підприємництво
58. Фалєй Лариса Анатоліївна   Економіка і підприємництво
59. Бобошко Ірина Володимирівна   Кораблі та океанотехніка
60. Терлич Станіслав Володимирович   Кораблі та океанотехніка
61. Мироненко Наталя Володимирівна   Комп’ютерні науки
62. Пузіна Галина Валеріївна   Комп’ютерні науки
63. Осипенко Сергій Олександрович   Електромеханіка
      
64.  Трискиба Федір Анатолійович 2004 Зварювання
65.  Червонюк  Олександр  Вікторович   Зварювання 
66.  Безпалько  Денис Анатолійович   Енергетика
67. Горголенко Антон Володимирович   Енергетика
68. Пелих Наталія Юріївна   Енергетика
69. Чеботніков Максим Ігорович   Енергетика
70. Касьяненко В’ячеслав Іванович   Інженерна механіка
71. Тимченко Андрій Костянтинович   Інженерна механіка
72. Березанська Юлія Миколаївна   Економіка і підприємництво
73. Бізюкова Наталія Павлівна   Економіка і підприємництво
74. Валійова Вікторія Володимирівна   Економіка і підприємництво
75. Вінівітіна Ірина Юріївна   Економіка і підприємництво
76. Воронов Андрій Іванович   Економіка і підприємництво
77. Гусаріна Наталія Вікторівна   Економіка і підприємництво
78. Колибань Алла Юріївна   Економіка і підприємництво
79. Покотило Наталія Володимирівна   Економіка і підприємництво
80. Римарєва Надія Валеріївна   Економіка і підприємництво
81. Трофименко Катерина Сергіївна   Економіка і підприємництво
82. Югатова Наталія Юріївна   Економіка і підприємництво
83. Юдкіна Ольга Геннадіївна   Економіка і підприємництво
84. Пелих Наталія Юріївна   Економіка і підприємництво
85. Клюєва Юлія Володимирівна   Кораблі та океанотехніка
86. Малий Володимир Віталійович   Кораблі та океанотехніка
87. Рудько Ольга Миколаївна   Комп’ютерні науки
88. Сергієнко Наталя Ігорівна   Комп’ютерні науки
89. Іваненко Віталій Валентинович   Електромеханіка
90. Колесник Андрій Олександрович   Електромеханіка
91. Савінюк Роман Валентинович   Електромеханіка
92. Трибушна Світлана Анатоліївна   Електромеханіка


93. Петрова Ірина Володимирівна 2005 Зварювання
94. Андрєєв Артем Андрійович   Енергетика
95. Бородюк Максим Олексійович   Енергетика
96. Герасименко Володимир Володимирович   Енергетика
97. Дроботенко Василь Ігорович   Енергетика
98. Дудка Юрій Анатолійович   Енергетика
99. Жезло Євген Миколайович   Енергетика
100. Кравцов Михайло Валерійович   Енергетика
101. Ткаченко Антон Олександрович   Енергетика
102. Яблонська Марія Валеріївна   Енергетика
103. Ілічкин Олександр Сергійович   Інженерна механіка
104. Бохонська Юлія Миколаївна   Економіка і підприємництво
105. Верхових Юлія Сергіївна   Економіка і підприємництво
106. Данилюк Ольга Вікторівна   Економіка і підприємництво
107. Іл’їчова Світлана Олександрівна   Економіка і підприємництво
108. Стеценко Тетяна Миколаївна   Економіка і підприємництво
109. Чала Ірина Василівна   Економіка і підприємництво
110. Байбородіна Юлія Сергіївна   Кораблі та океанотехніка
111. Майбродська Галина Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
112. Місечко Віталій Віталійович   Комп’ютерні науки
113. Смірнова Ольга Сергіївна   Комп’ютерні науки
114. Спіхтаренко Тетяна Володимирівна   Комп’ютерні науки
115. Саттієв Рустам Бахтиярович   Електромеханіка
116. Урбанчук Микола Васильович   Електромеханіка
 

117. Бричев Олександр Володимирович  2006 Інженерна механіка 
118. Кравець Дмитро Васильович   Енергетика 
119. Протопопов Олександр Анатолійович   Енергетика
120. Борко Ігор В’ячеславович   Економіка і підприємництво  
121.  Жихарєва Оксана  Володимирівна   Економіка і підприємництво 
122.  Зайченко Оксана Валеріївна   Економіка і підприємництво
123.  Лєсна Ірина Олександрівна   Економіка і підприємництво
124.  Паранюк Ольга Володимирівна   Економіка і підприємництво
125.  Смірнова Тетяна Віталіївна   Економіка і підприємництво
126.  Фурунець Олена Володимирівна   Економіка і підприємництво
127.  Чапля Катерина  Ігорівна   Економіка і підприємництво
128.  Шапошнікова Світлана Олександрівна   Економіка і підприємництво
129.  Шлоссер Юлія Володимирівна   Економіка і підприємництво
130.  Яременко Олександр Сергійович   Економіка і підприємництво
131.  Бородіна Ірина Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
132.  Мініна Олена Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
133.  Рожкова Олена Вікторівна   Кораблі та океанотехніка
134.  Сивоконь Олександра Миколаївна   Кораблі та океанотехніка

135. Карманова Наталя  Юріївна   2007 Зварювання 
136.   Кулініч Іван Олександрович   Зварювання 
137.   Бойко Михайло   Миколайович   Енергетика 
138.  Доценко Юрій Андрійович   Енергетика
139.  Кабанов Віктор Вікторович   Енергетика
140.  Карбовніченко Ольга Олександрівна   Енергетика
141.  Карпов Максим Олександрович   Енергетика
142.  Кльосова Віра Олегівна   Енергетика
143.  Мичак Сергій Ігорович   Енергетика
144.  Попенко Сергій Сергійович   Енергетика
145.  Абакумова Олена Миколаївна   Економіка і підприємництво
146.  Гоменюк Катерина Вікторівна   Економіка і підприємництво
147. Зуйко Анжела Миколаївна   Економіка і підприємництво
148.  Ковальська Наталя Андріївна   Економіка і підприємництво
149.  Ломоносов Дмитро Анатолійович   Економіка і підприємництво
150.  Лопато Марія Ігорівна   Економіка і підприємництво
151.  Максимюк Наталя Вікторівна   Економіка і підприємництво
152.  Пархоменко Ганна Анатоліївна   Економіка і підприємництво
153.  Радикоп Людмила Володимирівна   Економіка і підприємництво
154.  Рукавішнікова Ірина Вікторівна   Економіка і підприємництво
155. Ставрова Вікторія Олександрівна   Економіка і підприємництво
156.  Тісовська Альона Ігорівна   Економіка і підприємництво
157.  Аттіна Ольга Вікторівна   Кораблі та океанотехніка
158.  Галушенко Надія Анатоліївна   Кораблі та океанотехніка
159.  Савчук Олена Вікторівна   Кораблі та океанотехніка
160.  Фроловська Ольга Ігорівна   Кораблі та океанотехніка
161.  Літвінов Анатолій Григорович   Комп’ютерні науки
162.  Шкляренко Марина Василівна   Комп’ютерні науки
163.  Бурикіна Світлана Володимирівна   Електромеханіка
164.  Долгов Олександр Костянтинович   Електромеханіка
165.  Сумкін Іван Володимирович   Електромеханіка
 


166.  Волковський Сергій Олександрович  2008 Зварювання 
167. Єременко Оксана Михайлівна   Зварювання 
168.  Маркова Ганна Юріївна   Зварювання 
169.  Смірнова Ганна Дмитрівна   Зварювання
170.  Браславський Михайло Сергійович   Енергетика
171.  Гавриленко Денис Вячеславович   Енергетика
172.  Кондя Вікторія Сергіївна   Енергетика
173.  Корнієнко Володимир Анатолійович   Енергетика
174.  Надточий Анатолій Вікторович   Енергетика
175.  Рудько Олександр Миколайович   Енергетика
176.  Дьякону Максим Володимирович   Інженерна механіка
177.  Здоровець Любов Валентинівна   Економіка і підприємництво
178.  Лата Анастасія Олегівна   Економіка і підприємництво
179. Мустяца Ірина Володимирівна   Економіка і підприємництво
180.  Онопрієнко Вікторія Олександрівна   Економіка і підприємництво
181.  Пилипчук Марина Олександрівна   Економіка і підприємництво
182.  Симоненко Валерія Сергіївна   Економіка і підприємництво
183.  Степкова Вікторія Вікторівна   Економіка і підприємництво
184.  Яновський Олександр Віталійович   Економіка і підприємництво
185.  Батюкова Анна Олексіївна   Кораблі та океанотехніка
186.  Данік Маргарита Валеріївна   Кораблі та океанотехніка
187.  Дудченко Олексій Олегович   Комп’ютерні науки
188.  Якимчук Ірина Володимирівна   Комп’ютерні науки
189.  Лой Костянтин Сергійович   Електромеханіка
190.  Маломан Сергій Валерійович   Електромеханіка
191.  Філіпщук Ганна Олександрівна   Електромеханіка


      10-й випуск
192. Дмитренко Світлана Вікторівна  2009 Зварювання 
193.  Колесар Ірина Анатоліївна   Зварювання 
194.  Хижняк Тетяна Сергіївна   Зварювання
195.  Авдюнін Роман Юрійович   Енергетика
196.  Воробйов Леонід Миколайович   Енергетика
197.  Ставинога Олександр Анатолійович   Енергетика
198.  Холоша Дмитро Сергійович   Інженерна механіка
199.  Шалапко Денис Олегович   Інженерна механіка
200.  Воскобійник Тетяна Сергіївна   Економіка і підприємництво
201.  Гальченко Василь Васильович   Економіка і підприємництво
202.  Гладка Анастасія Олександрівна   Економіка і підприємництво
203.  Дьяченко Варвара Валеріївна   Економіка і підприємництво
204.  Лемешинська Тетяна Олександрівна   Економіка і підприємництво
205.  Мехнич Юлія Миколаївна   Економіка і підприємництво
206.  Сошко Юлія Миколаївна   Економіка і підприємництво
207.  Фішер Вікторія Вікторівна   Економіка і підприємництво
208.  Чертков Олег Володимирович   Економіка і підприємництво
209.  Корнійчук Ігор Миколайович   Кораблі та океанотехніка
210.  Федін Василь Вікторович   Кораблі та океанотехніка
211.  Якунін Віктор Олександрович   Комп’ютерні науки
212.  Ковтун Антон Миколайович   Електромеханіка
213.  Поляков Олександр Олександрович   Електромеханіка
214.  Соловйова Наталя Євгеніївна   Теплоенергетика
215.  Чистякова Юлія Олександрівна   Теплоенергетика
216.  Шендерук Андрій Вікторович   Теплоенергетика
 

217.  Півень Катерина Вікторівна  2010 Зварювання 
218.  Піскорський Віктор Олександрович   Зварювання 
219.  Воробйова Тетяна Миколаївна   Енергетика 
220.  Бабуркіна Світлана Петрівна   Економіка і підприємництво
221.  Балакірева Юлія Владиславівна   Економіка і підприємництво
222.  Безердян Інна Іванівна   Економіка і підприємництво
223.  Голівець Інна Ігорівна   Економіка і підприємництво
224.  Гусак Андрій Олександрович   Економіка і підприємництво
225.  Дичок Анастасія Володимирівна   Економіка і підприємництво
226.  Довгань Катерина Вікторівна   Економіка і підприємництво
227.  Сорокіна Ірина Анатоліївна   Економіка і підприємництво
228.  Тараненко Ольга Юріївна   Економіка і підприємництво 
229. Константинова Валентина Юріївна   Кораблі та океанотехніка
230. Шелест Олексій Андрійович   Кораблі та океанотехніка
231. Климович Олена Олександрівна   Комп’ютерні науки
232. Гурська Ольга Миколаївна   Теплоенергетика
233. Дем’яненко Дарія Андріївна   Теплоенергетика
234. Лис Ольга Олександрівна   Теплоенергетика
235. Приймак Марія Андріївна   Теплоенергетика
236. Крючкова Олександра Валеріївна   Електромеханіка
237. Мелентьєв Антон Олексійович   Електромеханіка
238. Рудий Володимир Михайлович   Електромеханіка
239. Шапошник Аліна Анатоліївна   Електромеханіка


240. Єлсукова Катерина Олександрівна 2011 Кораблі та океанотехніка
241.  Білецький Олександр Миколайович   Зварювання
242.  Ігнатенков Олег Володимирович   Зварювання
243.  Приймак Наталля Андріївна   Зварювання
244.  Фіцуліна Ольга Андріївна   Зварювання 
245.  Дубіна Оксана Володимирівна   Економіка підприємства 
246. Жезло Катерина Миколаївна   Економіка підприємства
247.  Жирок Ірина  Олександрівна   Економіка підприємства 
248.  Карпенко Юлія Сергіївна   Економіка підприємства 
249. Лой Олександра Сергіївна   Економіка підприємства
250. Максимова Ганна Павлівна   Економіка підприємства
251. Марецька Тетяна Анатоліївна   Економіка підприємства
252. Олексів Ірина Миколаївна   Економіка підприємства
253. Попова Катерина Володимирівна   Економіка підприємства
254. Гнітецький Олександр Миколайович   Програмна інженерія
255. Россинський Семен Геннадійович   Програмна інженерія
256. Джуринська Анна Олександрівна   Суднобудування та океанотехніка
257. Колесніков Андрій Костянтинович   Електромеханіка
258. Нікішенко Ірина Віталіївна   Електромеханіка
259. Смірнова Світлана Сергіївна   Електромеханіка
260. Ткач Тетяна Миколаївна   Електромеханіка
261. Тюріна Катерина Анатоліївна   Електромеханіка
 

262.  Блюс Катерина Василівна  2012 Економіка підприємства 
263.  Савченко Марина Владиславівна   Економіка підприємства 
264. Чуча Наталія Віталіївна   Економіка підприємства
265. Швець Катерина Володимирівна   Економіка підприємства
266. Мальчиков Дмитро Олександрович   Електромеханика
267. Мелентьєв Олексій Олексійович   Електромеханика
268. Філіпщук Ольга Олександрівна   Електромеханика
269. Галиченко Сергій Олегович   Машинобудування
270. Широкий Вадим Володимирович   Машинобудування
271. Кардаш Юлія Володимирівна   Програмна інженерія
272. Маркова Тетяна Юріївна   Програмна інженерія
273. Мусулевська Анна Андріївна   Програмна інженерія
274. Терешко Ярослав Вікторович   Програмна інженерія
275. Костюкевич Наталя Гордіївна   Суднобудування та океанотехніка
276. Новіцька Ольга Володимирівна   Суднобудування та океанотехніка

277. Самойло Вікторія Валеріївна 2013 Економіка підприємства
278. Частило Лідія Анатоліївна   Економіка підприємства
279. Барський Андрій Миколайович   Електромеханика
280. Гаврищук Олександр Віталійович   Електромеханика
281. Харитонов Дмитро Геннадійович   Електромеханика
289. Березуцька Катерина Олександрівна   Суднобудування та океанотехніка
290. Гончаренко Маргарита Михайлівна   Суднобудування та океанотехніка
291. Зайцева Ірина Олексіївна   Суднобудування та океанотехніка
292. Константинова Наталія Юріївна   Суднобудування та океанотехніка
293.  Горшков Владислав Георгійович   Суднобудування та океанотехніка* 
294. Коломійченко Катерина Владиславівна   Суднобудування та океанотехніка*
295 Крохіна Олена Вікторівна   Суднобудування та океанотехніка*

296. Скрипніченко Тетяна Дмитрівна  2014 Економіка підприємства 
297. Богинський Владислав Валерійович   Електромеханіка 
298. Карасенко Олексій Валентинович   Зварювання
299. Кондратенко Юрій Валерійович   Машинобудування
300. Студинський Тарас Юрійович   Машинобудування
301. Волков Владислав Геннадійович   Суднобудування та океанотехніка*
302. Пекун Олександ Олександрович   Суднобудування та океанотехніка*
303. Сенчурін Сергій Віталійович   Суднобудування та океанотехніка*
      
304. Зорін Антон Ігорович  2015 Електромеханіка 
305. Карпенко Олександр Петрович   Програмна інженерія 
306. Іжаківіч Ольга Валеріївна   Програмна інженерія
307. Кротова Наталя Артурівна   Економіка підприємства
      
308. Воробйов Олександр Сергійович  2016 Суднобудування та океанотехніка 
309. Петрова Людмила Сергіївна   Суднобудування та океанотехніка
310. Нестреляй Ніна Андріївна   Суднобудування та океанотехніка*
311. Фоменко Роман Юрійович   Суднобудування та океанотехніка*
312. Сабуцький Ігор Петрович   Електромеханіка
313. Чхало  Олексій Юрійович   Електромеханіка
314. Година Наталія Олексіївна   Економіка підприємства
315. Дмитрук Ольга Петрівна   Економіка підприємства
316 Камінський Євген Сергійович   Економіка підприємства

 

* спеціальність СЕУ

Історія