знаменник

Привітання ректора НУК
Трушлякова Євгенія Івановича

Дорогі абітурієнти! Для вас настає відповідальний і хвилюючий момент — знайти відповідь на одвічне питання: що робити, куди йти далі? Від того, який вибір ви в цей клю- човий момент життя зробите, значною мірою залежить, чи отримаєте ви якісну і по-справжньому потрібну суспільств освіту, а, головне, чи досягнете успіху в житті.
Успішна людина - це щаслива людина. Кожен із вас - унікальна особистість! І головне завдання викладачів НУК - допомогти вашій самореалізації в професії, науці, творчості, створити максимально сприятливі умови для виявлення і розвитку ваших здібностей і талантів. Студентська пора - найкращий час для пізнання себе і вибудовування стратегії свого майбутнього!
Ми прагнемо, щоб наші академічні програми були актуальними, інноваційними, насиченими глибоким розумінням сьогодення та викладалися досвідченими фахівцями, яким не байдуже майбутнє їхніх студентів. При цьому зміст освіти стане ближче до реальних завдань економіки України, процес навчання - більш технологічним і в той же час - індивідуалізованим. Ви зможете брати участь у міжнародних програмах академічного обміну, будете розробляти і впроваджувати власні бізнес-проекти, стартапи, вести наукові дослідження, вивчати дисципліни англійською мовою і, звичайно ж, активно займатися творчістю і спортом.
Студенти НУК відрізняються високим рівнем професійної підготовки, здатністю нестандартно підходити до вирішення виробничих завдань, що робить їх конкурентоспроможними на ринку праці. Наші випускники працюють на великих виробничих підприємствах, в державних та комерційних структурах, міжнародних компаніях, освітніх установах і науково-дослідних інститутах. Нашому колективу - з його новаторським підходом, корпоративною культурою, науковим і творчим потенціалом - під силу вийти на найвищі позиції в системі сучасної вищої освіти.
Для більшості роботодавців диплом Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова є серйозним аргументом при прийомі фахівця на роботу. Вважаємо, що це найкраще підтвердження високої якості освіти в нашому університеті.
Ми створюємо атмосферу поваги, свободомислення та взаємопорозуміння, намагаючись навчити кожного студента бути відкритим до потреб суспільства та людей, які поряд. На нас з вами чекає захоплюючий спільний пошук відповідей на складні питання, які ставлять перед нами час, суспільство, країна. Віримо і сподіємося, що освіта, яку ви отримаєте в НУК, стане надійним фундаментом для вашого професійного та особистісного зростання.
Яскраві події, захоплюючі проекти, наукові відкриття і нові цікаві знайомства - все це чекає на вас в нашому університеті! А вибір за вами! Крім знань, Університет дає студентам глибокі моральні орієнтири, включаючи їх в унікальну атмосферу «НУКівського» життя, де спираються на традиції і відгукуються на інновації! Цей корпоративний дух патріотизму, лідерства та конкурентоспроможності залишається з вихованцями нашої технічної школи назавжди!
Сім футів під кілем на вашому шляху в НУК!

З повагою,
ректор НУК Євген Трушляков

Кораблебудівник. Спецвипуск: Абітурієнт - 2019 (переглянути)

Національний університет кораблебудування. Головний корпус

Сайт НУК: http://www.nuos.edu.ua/

Посилання на сайти структурних підрозділів НУК:

Кораблебудівний інститутІнститут комп’ютерних та інженерно-технологічних наукІнститут автоматики та електротехнікиМашинобудівний інститутГуманітарний інститутІнститут заочної та дистанційної освітиФакультет економіки моряПідготовчий факультет; Первомайський політехнічний інститутФеодосійський-політехнічний інститутІнститут післядипломної освіти.