Реєстрація
чисельник
Карта сайту

 Випускники філії, які отримали дипломи з відзнакою

З давніх часів випускники, які отримали дипломи з відзнакою, є гордістю кожного навчального закладу. Херсонська філії НУК (НКИ-МКІ, УДМТУ) також пишається своїми найкращими випускниками і з повагою називає їхні прізвища.

 

Інженери, спеціалісти

 №
п/п
Прізвище Ім'я По-батькові Рік випуску Спеціальність
1.  Климов Петр Харлампиевич  1973  Судовые силовые установки
2.  Рябов Николай Федорович    Судовые силовые установки
      
3. Першин Виталий Андреевич  1974  Судостроение и судоремонт
4. Гребняк Петр Федорович    Судовые силовые установки
5. Коноваленко Анатолий Александрович    Судовые силовые установки
6. Яновский Сергей Андреевич    Судовые силовые установки
7. Кочубей Виктор Григорьевич   Технология и оборудование сварочного производства
8. Скотина Мария Федосеевна 1975 Судостроение и судоремонт
9. Авраменко Василий Васильевич   Судовые силовые установки
10. Лобов Анатолий Сергеевич   Судовые силовые установки
11. Федотьев Евгений Александрович   Судовые силовые установки
12. Павленко Владимир Степанович   Технология и оборудование сварочного производства
13. Буланова Валентина Яковлевна  1976 Судостроение и судоремонт
14. Хохлов Анатолий Иванович   Судостроение и судоремонт
15. Алымов Михаил Порфирьевич   Судовые силовые установки
16. Гурский Виктор Вячеславович  1977  Судостроение и судоремонт
17. Мельничук Борис Константинович    Судовые силовые установки
18.  Тубин Александр Михайлович    Судовые силовые установки
19.  Турков Дмитрий Хаджимуссович    Судовые силовые установки
20. Юрченко Петр Иванович    Судовые силовые установки
21.  Коропенко Александр Тимофеевич    Технология и оборудование сварочного производства
22.  Марущенко Виктор Владимирович    Технология и оборудование сварочного производства
      
23. Кулида Федор Федорович  1978 Судовые силовые установки
24.  Щербаченко Сергей Викторович   Судовые силовые установки
25.  Лысов Георгий Васильевич   Технология и оборудование сварочного производства
      
26.  Верченко Анатолий  Алексеевич  1979 Судовые силовые установки
27.  Волох Анатолий  Израйлович   Судовые силовые установки
28. Зайченко Александр Георгиевич   Судовые силовые установки
29. Майданик Ефим Нафтульевич   Судовые силовые установки
30. Кустов Юрий Федорович 1980 Судовые силовые установки
31. Назаренко Анатолий Григорьевич   Судовые силовые установки
32. Серебницкий Семен Исаанович   Судовые силовые установки
33. Усок Евгений Иванович   Судовые силовые установки
34. Капотюк Леонид Александрович   Технология и оборудование сварочного производства
35. Мацюта Александр Николаевич   Технология и оборудование сварочного производства
36. Станилова Любовь Марковна   Технология и оборудование сварочного производства
37. Рудь Иван Захарович  1981 Судовые силовые установки
38. Щедролосев Александр Викторович   Судовые силовые установки
10-й випуск
39. Аранюш Эдуард Константинович 1982 Судовые силовые установки
40. Глазов Александр Иванович   Судовые силовые установки
41. Дяченко Николай Владимирович   Судовые силовые установки
42. Яковлев Анатолий Владимирович   Судовые силовые установки
43. Накидайло Радион Николаевич   Технология и оборудование сварочного производства
44. Ремнёва Ирина Анатольевна   Технология и оборудование сварочного производства
45. Кот Виктор Павлович 1983 Судовые силовые установки
46. Шелест Юрий Валерьевич   Судовые силовые установки
47. Дудченко Олег Николаевич 1984 Судостроение и судоремонт
48. Григорьев Сергей Иванович   Судовые силовые установки
49. Кравец Владимир Владимирович   Судовые силовые установки
50. Лихачев Валентин Владимирович   Судовые силовые установки
51. Парфенова Анна Васильевна   Судовые силовые установки
52. Пушечников Олег Анатольевич   Технология и оборудование сварочного производства
53. Кусков Николай  Васильевич  1985 Судовые силовые установки
54.  Ступич Вадим  Маркович   Судовые силовые установки
55. Юрец Владимир Иванович   Судовые силовые установки
56. Коваленко Анна Николаевна   Технология и оборудование сварочного производства
57. Фанина Елена Евгеньевна   Технология и оборудование сварочного производства
58. Блах Игорь Владимирович  1986 Судовые силовые установки
59. Буйбаров Сергей Иванович   Судовые силовые установки
60. Величенко Владимир Геннадьевич   Судовые силовые установки
61. Вербицкий Юрий Александрович   Судовые силовые установки
62. Вознюк Василий Герасимович   Судовые силовые установки
63. Гураш Дмитрий Семенович   Судовые силовые установки
64.  Корнилова Анна Владимировна   Судовые силовые установки
65.  Кучеренко Анатолий Иванович   Судовые силовые установки
66. Стрельник Николай Платонович   Судовые силовые установки
67. Филипщук Александр Николаевич   Судовые силовые установки
68. Лилевман Игорь Иосифович   Технология и оборудование сварочного производства
 
69. Морозова Ольга Николаевна  1987 Судовые силовые установки
70. Павлык Александр Архипович   Судовые силовые установки
71. Петровская Елена Георгиевна   Технология и оборудование сварочного производства
72.  Атаманская Ирина Павловна  1988  Судостроение и судоремонт
73.   Марченко Елена Валерьевна    Судовые силовые установки
74.   Мороз Анатолий  Васильевич    Судовые силовые установки
75. Кузьмина Елена Григорьевна  1989 Судовые силовые установки
76.  Ряписова Наталья Валентиновна   Судовые силовые установки
77. Диденко Сергей Владимирович   Оборудование и технология сварочного производства
78. Канивец Константин Валентинович   Оборудование и технология сварочного производства
79. Несмиянов Николай Иванович   Оборудование и технология сварочного производства
      
80. Крупченко Алла Андреевна 1990 Судостроение и судоремонт
81. Вернер Индрек Авович   Судовые силовые установки
82. Плохута Светлана Александровна   Оборудование и технология сварочного производства
83. Чмиленко Владимир Александрович   Оборудование и технология сварочного производства
      
84. Замотевский Петр Васильевич  1991  Оборудование и технология сварочного производства
      
      20-й випуск
85. Зайцев Сергей Петрович  1992 Судостроение и судоремонт
86. Сизов Константин Иванович   Судовые силовые установки
87. Колоколова Валентина Семеновна   Оборудование и технология сварочного производства
88. Ермаков Владимир Николаевич 1993 Судовые силовые установки
89. Нестеренко Лина Николаевна   Судовые силовые установки
90. Богдан Андрей Дмитриевич   Оборудование и технология сварочного производства
91. Костюченко Галина Владимировна 1994 Оборудование и технология сварочного производства
92. Новиков Владимир Иванович   Оборудование и технология сварочного производства
93. Смоликов Константин Игоревич   Проектирование и монтаж судовых энергетических установок
94. Коршиков Роман Юрьевич 1995 Кораблестроение
95.  Доник Ингрида  Викторовна   Судовые энергетические установки
96. Мирослав Дмитрий Григорьевич 1997 Кораблестроение
97. Цемкалов Владислав Александрович   Кораблестроение
98. Филатова Любовь Ивановна   Оборудование и технология сварочного производства
99. Шевелёв Сергей Анатольевич   Оборудование и технология сварочного производства
100. Кошлатый Виталий Сергеевич   Судовые энергетические установки
101. Мелешко Светлана Владимировна   Судовые энергетические установки
102. Нестреляй Андрей Иванович   Судовые энергетические установки
103. Самойленко Сергей Владимирович   Судовые энергетические установки
104. Панчук Микола Васильович 1998 Суднові енергетичні установки
105. Лавренюк Кирило Вячеславович 1999 Суднові енергетичні установки та устаткування
106. Задніпряний Олексій Володимирович 2000 Суднові енергетичні установки та устаткування
107. Ковальчук Олег Володимирович   Суднові енергетичні установки та устаткування
108. Трубач Віктор Вікторович   Суднові енергетичні установки та устаткування
109. Борко Кирил В’ячеславович   Економіка підприємства
110. Вальнер Олександр Васильович   Економіка підприємства
111. Пирогова Юлія Дмитрівна   Економіка підприємства
112. Пілат Ігор Григорович   Економіка підприємства
113. Селюченко Олена Олександрівна   Економіка підприємства
114. Анісімов Дмитро Юрійович  2001 Суднові енергетичні установки та устаткування
115. Зуєв Антон Костянтинович   Суднові енергетичні установки та устаткування
116. Ланюк Микола Миколайович   Суднові енергетичні установки та устаткування
117. Смагін Дмитро Миколайович   Суднові енергетичні установки та устаткування
118.  Фадєєва Віра  Модестівна   Суднові енергетичні установки та устаткування
119. Бєлясов Владислав Андрійович   Економіка підприємства
120. Єрмак Дмитро Миколайович   Економіка підприємства
121. Лобанова Інна Олександрівна   Економіка підприємства
122. Спіхтаренко В’ячеслав Володимирович   Економіка підприємства
123. Боднар Олег Григорович   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
124. Бобошко Ігор Володимирович   Електроустаткування та автоматика суден
125. Бусов Сергій Олександрович   Електроустаткування та автоматика суден
126. Мустяца Роман Володимирович   Електроустаткування та автоматика суден
127. Штучка Сергій Олександрович   Електроустаткування та автоматика суден

30-й випуск
128. Акімов Олександр Вікторович 2002 Суднові енергетичні установки та устаткування
129. Гудін Олександр Володимирович   Суднові енергетичні установки та устаткування
130. Комишан Анатолій Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
131. Фурса Вадим Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
132. Щербак Володимир Володимирович   Суднові енергетичні установки та устаткування
133. Авдєєва Яна Леонідівна   Холодильні машини і установки
134. Александров Євген Васильович   Холодильні машини і установки
135. Аль-Зієр Дарія Валідівна   Економіка підприємства
136. Буравікін Костянтин Юрійович   Економіка підприємства
 137. Година Олена Володимирівна   Економіка підприємства
138.  Дмитренко Лариса Володимирівна   Економіка підприємства
139.  Надточій Ірина Ігорівна   Економіка підприємства
140.  Руда Олена Вікторівна   Економіка підприємства
141  Сторончак Оксана Василівна   Економіка підприємства
142  Тимошенко Юлія Валентинівна   Економіка підприємства
143.  Бабанов Роман Вячеславович   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
144. Магенко Світлана Олександрівна   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
145. Трубач Ростислав Вячеславович   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
146. Тульский Максим Юрійович   Електричні системи і комплекси транспортних засобів


 147. Пригоров  Денис Володимирович  2003 Суднові енергетичні установки та устаткування
 148. Санін  Олександр  Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
149.  Якімов  Дмитро  Степанович   Суднові енергетичні установки та устаткування
150. Краснощок Костянтин Олександрович   Кораблі та океанотехніка
151. Квашина Лариса Абдул-Кадирівна   Економіка підприємства
152. Лєсна Тетяна Олександрівна   Економіка підприємства
153. Литвиненко Оксана Сергіївна   Економіка підприємства
154. Лі Євгенія Робертівна   Економіка підприємства
155. Новікова Галина Володимирівна   Економіка підприємства
156. Білошенко Ірина Григорівна   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
157. Багаєва Світлана Михайлівна   Обладнання та технологія зварювального виробництва
158. Матковська Світлана Мар’янівна   Обладнання та технологія зварювального виробництва
159. Шалагін Дмитро Володимирович   Обладнання та технологія зварювального виробництва
160. Білоусова Олена Анатоліївна   Програмне забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем
161. Здор Каріна Анатоліївна   Програмне забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем
162. Пригода Віталій Юрійович   Програмне забезпечення обчислювальної техніки і автоматизованих систем

163. Пономаренко Володимир Володимирович  2004 Суднові енергетичні установки та устаткування
164. Шевченко Світлана Василівна   Суднові енергетичні установки та устаткування
165. Ратушко Олександр Андрійович   Холодильні машини і установки
166. Гірська Катерина Богданівна   Економіка підприємства
167. Демидова Юлія Володимирівна   Економіка підприємства
168. Макуха Ганна Володимирівна   Економіка підприємства
169. Сіренко Ольга Сергіївна   Економіка підприємства
170. Слуцька Інна Володимирівна   Економіка підприємства
171. Тріфонюк Тетяна Олександрівна   Економіка підприємства
172. Ушатова Віолетта Валеріївна   Економіка підприємства
173. Фалєй Лариса Анатоліївна   Економіка підприємства
174. Чернова Оксана Валеріївна   Економіка підприємства
175. Солодовніков Андрій Віталійович   Кораблі та океанотехніка
176. Мотовилова Олександра Борисівна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
177. Субботін Сергій Ігорович   Програмне забезпечення автоматизованих систем



178. Багненко Михайло Юрійович  2005 Суднові енергетичні установки та устаткування
179.  Безпалько Денис Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
180.  Березанська Юлія Миколаївна   Економіка підприємства
181. Бізюкова Наталія Павлівна   Економіка підприємства
182. Валійова Вікторія Володимирівна   Економіка підприємства
183. Колибань Алла Юріївна   Економіка підприємства
184. Пелих Наталія Юріївна   Економіка підприємства
185. Покотило Наталія Володимирівна   Економіка підприємства
186. Римарєва Надія Валеріївна   Економіка підприємства
187. Ставицька Ірина Юріївна   Економіка підприємства
188. Трофименко Катерина Сергіївна   Економіка підприємства
189. Бобошко Ірина Володимирівна   Кораблі та океанотехніка
190. Дашко Олександр Васильович   Кораблі та океанотехніка
191. Терлич Станіслав Володимирович   Кораблі та океанотехніка
192. Мироненко Наталія Володимирівна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
193. Пузіна Галина Валеріївна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
194. Трибушна Світлана Анатоліївна   Електричні системи і комплекси транспортних засобів

195.  Трискиба Федір Анатолійович  2006 Технологія та устаткування зварювання
196.  Горголенко Антон Володимирович   Суднові енергетичні установки та устаткування
197. Жук Віталій Вікторович   Суднові енергетичні установки та устаткування
198. Чеботніков Максим Ігорович   Суднові енергетичні установки та устаткування
199. Касьяненко В’ячеслав Іванович   Двигуни внутрішнього згоряння
200. Верхових Юлія Сергіївна   Економіка підприємства
201. Данилюк Ольга Вікторівна   Економіка підприємства
202. Іл’їчова Світлана Олександрівна   Економіка підприємства
203. Клюєва Юлія Володимирівна   Економіка підприємства
204. Малий Володимир Віталійович   Кораблі та океанотехніка
205. Рудько Ольга Миколаївна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
206. Савінюк Роман Валентинович   Електричні системи і комплекси транспортних засобі

207. Петрова Ірина Володимирівна 2007 Технологія та устаткування зварювання
208. Дроботенко Василь Ігорович   Суднові енергетичні установки та устаткування
209. Дудка Юрій Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
210. Жезло Євген Миколайович   Суднові енергетичні установки та устаткування
211. Ткаченко Антон Олександрович   Суднові енергетичні установки та устаткування
212. Яблонська Марія Валеріївна   Суднові енергетичні установки та устаткування
213. Ілічкин Олександр Сергійович   Двигуни внутрішнього згоряння
214. Бородюк Максим Олексійович   Холодильні машини і установки
215. Герасименко Володимир Володимирович   Холодильні машини і установки
216.  Кравцов  Михайло Валерійович    Холодильні машини і установки
217. Жихарєва Оксана Володимирівна   Економіка підприємства
218. Зайченко Оксана Валеріївна   Економіка підприємства
219. Лєсна Ірина Олександрівна   Економіка підприємства
220. Смірнова Тетяна Віталіївна   Економіка підприємства
221. Чапля Катерина Ігорівна   Економіка підприємства
222. Шапошнікова Світлана Олександрівна   Економіка підприємства
223. Шлоссер Юлія Володимирівна   Економіка підприємства
224. Байбородіна Юлія Сергіївна   Кораблі та океанотехніка
225. Майбородська Галина Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
226. Місечко Віталій Віталійович   Програмне забезпечення автоматизованих систем
227. Спіхтаренко Тетяна Володимирівна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
228. Саттієв Рустам Бахтиярович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
229. Урбанчук Микола Васильович   Електромеханічні системи автоматизації та електроприв


230.  Кулініч Іван  Олександрович  2008 Технологія та устаткування зварювання
231.  Бричев Олександр Володимирович   Двигуни внутрішнього згоряння
232.  Протопопов Олександр Анатолійович   Холодильні машини і установки
233.  Гоменюк Катерина Вікторівна   Економіка підприємства
234. Зуйко Анжела Миколаївна   Економіка підприємства
235. Ковальська Наталя Андріївна   Економіка підприємства
236. Лопато Марія Ігорівна   Економіка підприємства
237. Максимюк Наталя Вікторівна   Економіка підприємства
238. Пархоменко Ганна Анатоліївна   Економіка підприємства
239. Радикоп Людмила Володимирівна   Економіка підприємства
240. Ставрова Вікторія Олександрівна   Економіка підприємства
241. Тісовська Альона Ігорівна   Економіка підприємства
242. Бородіна Ірина Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
243. Мініна Олена Олександрівна   Кораблі та океанотехніка
244. Сивоконь Олександра Миколаївна   Кораблі та океанотехніка
245. Юрченко Сергій Федорович   Електричні системи і комплекси транспортних засобів
      
246. Карманова Наталя Юріївна 2009 Технологія та устаткування зварювання
247. Багненко Михайло Юрійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
248. Доценко Юрій Андрійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
249. Кабанов Віктор Вікторович   Суднові енергетичні установки та устаткування
250.  Карпов Максим Олександрович   Суднові енергетичні установки та устаткування
251.  Попенко Сергій Сергійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
252.  Онопрієнко Вікторія Олександрівна   Економіка підприємства
253.  Пилипчук Марина Олександрівна   Економіка підприємства
254.  Степкова Вікторія Вікторівна   Економіка підприємства
255.  Аттіна Ольга Вікторівна   Кораблі та океанотехніка
256.  Кіршова Надія Анатоліївна   Кораблі та океанотехніка
257.  Савчук Олена Вікторівна   Кораблі та океанотехніка
258.  Фроловська Ольга Ігорівна   Кораблі та океанотехніка
259.  Літвінов Анатолій Григорович   Програмне забезпечення автоматизованих систем
260.  Бурикіна Світлана Володимирівна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
261.  Долгов Олександр Костянтинович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
262.  Дубіна Олексій Олексійович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
263.  Сумкін Іван Володимирович   Електромеханічні системи автоматизації та електроприво

264. Волковський Сергій Олександрович  2010 Технологія та устаткування зварювання
265. Маркова Ганна Юріївна   Технологія та устаткування зварювання
266. Смірнова Ганна Дмитрівна   Технологія та устаткування зварювання
267. Браславський Михайло Сергійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
268. Гавриленко Денис Вячеславович   Суднові енергетичні установки та устаткування
269. Кондя Вікторія Сергіївна   Суднові енергетичні установки та устаткування
270.  Корнієнко Володимир Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
271. Рудько Олександр Миколайович   Суднові енергетичні установки та устаткування
272. Надточий Анатолій Вікторович   Суднові енергетичні установки та устаткування
273. Щербіна Євген Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
274. Дьякону Максим Володимирович   Двигуни внутрішнього згоряння
275. Воскобійник Тетяна Сергіївна   Економіка підприємства
276. Гальченко Василь Васильович   Економіка підприємства
277. Гладка Анастасія Олександрівна   Економіка підприємства
278. Дьяченко Варвара Валеріївна   Економіка підприємства
279. Мехнич Юлія Миколаївна   Економіка підприємства
280. Сошко Юлія Миколаївна   Економіка підприємства
281 Фішер Вікторія Вікторівна   Економіка підприємства
282. Семіраз Євген Євгенович   Кораблі та океанотехніка
283. Федін Василь Вікторович   Кораблі та океанотехніка
284. Якимчук Ірина Володимирівна   Програмне забезпечення автоматизованих систем
285. Лой Костянтин Сергійович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
286. Маломан Сергій Валерійович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
287. Філіпщук Ганна Олександрівна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод


288.  Корнійчук Ігор Миколайович  2011  Кораблі та океанотехніка
289.  Хижняк Тетяна Сергіївна   Технологія та устаткування зварювання
290.  Якунін Віктор Олександрович    Програмне забезпечення автоматизованих систем
291. Авдюнін Роман Юрійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
292.  Воробйов Леонід Миколайович   Суднові енергетичні установки та устаткування
293.  Іванова Наталія Євгенівна   Суднові енергетичні установки та устаткування
294. Ставинога Олександр Анатолійович   Суднові енергетичні установки та устаткування
295.  Чистякова Юлія Олександрівна   Суднові енергетичні установки та устаткування
296.  Шендерук Андрій Вікторович   Суднові енергетичні установки та устаткування
297.  Холоша Дмитро Сергійович   Двигуни внутрішнього згоряння
298.  Шалапко Денис Олегович   Двигуни внутрішнього згоряння
299.  Балакірева Юлія Володимирівна   Економіка підприємства
300.  Гусак Андрій Олександрович   Економіка підприємства
301.  Тараненко Ольга Юріївна   Економіка підприємства

40-й випуск
302. Андрієвська Валентина  Юріївна  2012 Кораблі та океанотехніка
303.  Єлсукова  Катерина Олександрівна    Кораблі та океанотехніка
304.  Воробйова Тетяна Миколаївна   Суднові енергетичні установки та устаткування
305.  Дем'яненко Дарія Андріївна   Суднові енергетичні установки та устаткування
306.  Лис  Ольга Олександрівна   Суднові енергетичні установки та устаткування
307.  Крючкова Олександра Валеріївна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
308.  Шапошнік Аліна Анатоліївна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
309.  Дубіна Оксана Володимирівна   Економіка підприємства
310.  Кулеба Юлія Сергіївна   Економіка підприємства
311.  Максимова Ганна Павлівна   Економіка підприємства
312.  Попова Катерина Володимирівна   Економіка підприємства
      
41-й випуск
313. Фіцуліна Ольга Андріївна  2013  Технологія та устаткування зварювання
314. Гнітецький Олександр Миколайович   Програмне забезпечення систем
315. Россинський Семен Геннадійович   Програмне забезпечення систем
316. Колесніков Андрій Косянтинович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
317. Нікішенко Ірина Віталіївна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
318. Смірнова Світлана Сергіївна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
319. Тюріна Катерина Анатоліївна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
320. Черненко Володимир Миколайович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
321. Блюс Катерина Василівна   Економіка підприємства
322. Чуча Наталія Віталіївна   Економіка підприємства
323. Швець Катерина Володимирівна   Економіка підприємства
      
      42-й випуск
324. Каленик Ольга  Володимирівна  2014  Суднокорпусобудування
325. Костюкевич Наталя Гордіївна   Суднокорпусобудування
326. Кардаш Юлія Володимирівна   Програмне забезпечення систем
327. Маркова Тетяна Юріївна   Програмне забезпечення систем
328. Мусулевська Анна Андріївна   Програмне забезпечення систем
329. Галиченко Сергій Олегович   Двигуни внутрішнього згоряння
330. Широкий Вадим Володимирович   Двигуни внутрішнього згоряння
331. Мальчиков Дмитро Олександрович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
332. Юлова Ольга Олександрівна   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
333. Самойло Вікторія Валеріївна   Економіка підприємства
334. Недовізій Лідія Анатоліївна   Економіка підприємства
         
                                                     
      43-й випуск
335. Гончаренко Маргарита Михайлівна 2015 Кораблі та океанотехніка
336. Зайцева Ірина Олексіївна   Кораблі та океанотехніка
337. Константинова Наталія Юріївна   Суднокорпусобудування
338. Коломийченко Катерина Владиславівна    Суднові енергетичні установки та устаткування
339. Барський Андрій Миколайович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
340. Скрипніченко Тетяна Дмитрівна   Економіка підприємства
                                     
      44-й випуск
341. Карасенко Олексій Валентинович 2016 Технологія та устаткування зварювання
342. Захарченко Дмитро Сергійович   Програмне забезпечення систем
343. Терешко Ярослав Вікторович   Програмне забезпечення систем
344. Студинський Тарас Юрійович   Електромеханічні системи автоматизації та електропривод
                                       
45-й випуск
 345. Дороніна Марина Андріївна  2017 Суднокорпусобудування 
346. Карпенко Олександр Петрович   Програмне забезпечення систем
347. Стародубець Сергій Ігорович   Суднові енергетичні установки та устаткування
348. Пирожук Ольга Василівна   Кораблі та океанотехніка
349. Дмитрук Ольга Петрівна   Економіка підприємства
350. Литвиненко Тетяна Іванівна   Економіка підприємства
351. Мєхтієва Юлія Вікторівна   Економіка підприємства
352. Сауляк Марина Миколаївна   Економіка підприємства
353. Година Наталія Олексіївна   Бізнес і приватне підприємництво
      
           

Історія