Реєстрація
знаменник
Карта сайту

Корисна інформація для студентів

Рейтинг підвищеної стипендії студентів Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування за результатами складання весняної екзаменаційної сесії 2023-24 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування за результатами складання весняної екзаменаційної сесії 2023-24 н.р. (переглянути)

Наказ ректора від 05.06.2024 р. №134 "Про затвердження форми договору про навчання у закладі вищої освіти".  Форма Договору про навчання (.pdf) (.doc)

Рейтинг студентів Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2023-24 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів першого року навчання Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування  2023-24 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування за результатами складання весняної екзаменаційної сесії 2022-23 н.р. (переглянути)

Додаткові бали при призначенні академічної стипендії студентам Херсонського навчально-наукового інституту НУК (Весняний семестр 2022-2023 н.р.) (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2022-23 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів першого року навчання Херсонського навчально-наукового інституту Національного університету кораблебудування  2022-23 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2021-22 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2020-21 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2020-21 н.р. (переглянути)

Рейтинговий список студентів першого року навчання Херсонської філії Національного університету кораблебудування 2020-2021 навчальний рік (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2019-20 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2019-20 н.р. (переглянути)

Увага! З першого січня 2020 р. змінилися платіжні реквізити НУК (переглянути, надрукувати).

 

П О Л О Ж Е Н Н Я про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (2019 р.) (переглянути).

Призначення додаткових балів за досягнення у науковій, громадській і соціальній, культурно-мистецький та спортивній діяльності  у весняному семестрі 2018-2019 навчального року (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2018-19 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2018-19 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2017-18 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2017-18 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2016-17 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів для призначення академічні стипендії за результатами зимової екзаменаційної сесії 2016-17 н.р. (переглянути).

П О Л О Ж Е Н Н Я про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (2017 р.) (переглянути).

МОН розказало, яким бачить майбутнє стипендій.

З 2017 року планується, що стипендію отримуватимуть не  всі студенти з усередненою четвіркою за сесію, а ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. Таке бачення зміни системи стипендійного забезпечення презентувало сьогодні, 29 листопада, Міністерство освіти і науки України під час Міжвідомчої наради щодо проекту  Постанови КМУ “Про внесення змін до стипендійного забезпечення”.

“Це абсолютно новий – рейтинговий підхід до визначення стипендій, які отримуватимуть студенти. А саме, кожен виш розробить свої критерії для складання рейтингу, що затверджуватимуться вченою радою університету за обов’язковим погодженням з органами студентського самоврядування університету”, - розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Міністерство також передбачає, що на 90% місце в рейтингу визначатиме навчальна успішність, а на 10% - критерії, що визначить ВНЗ. Це допоможе визначити найбільш успішних студентів навіть якщо за результатами сесії усі вони отримали однаковий середній бал.

“Зараз в проекті бюджету закладено 2,978 млрд грн на соціальні стипендії та 2 млрд грн на академічні стипендії. Ми ж пропонуємо, перекинути 1,7 млрд грн з соціальних стипендій на академічні, що дозволить не лише повністю профінансувати збільшені соціальні стипендії, а й забезпечити виплату збільшених  стипендій майже для половини студентів”, - наголосила Лілія Гриневич.

З 50% студентів, які отримуватимуть стипендії, планується, що 43% - отримуватимуть академічні стипендії за рейтинговою системою, а соціальну отримуватимуть 7%.

При цьому для ВНЗ III-IV рівня акредитації мінімальна стипендія  буде на рівні 1100грн, що на 33.4% більше, ніж в минулому році. Кращі студенти отримуватимуть стипендію на 72.9% більше ніж зараз - 1600грн, тобто на рівні прожиткового мінімуму.

При розрахунках МОН зберегло сьогоднішнє співвідношення між мінімальними академічними стипендіями різних типів навчальних закладів, тому і для ВНЗ  III-IV рівня акредитації, і для ВНЗ  I-II рівня акредитації, і для ПТНЗ збільшення мінімальної стипендії передбачається на 33,4%. 

Таким чином мінімальна стипендія для студентів ВНЗ  I-II рівня акредитації складатиме 830 грн, а для учнів ПТНЗ – 415 грн.

Більш ніж на 100% збільшується стипендія для кращих студентів, що навчаються на складних спеціальностях, де важко отримати високу оцінку. Зокрема йдеться про природничо-математичні педагогічні спеціальності (вчителів хімії, фізики, біології тощо) та інші математичні, природничі та інженерні спеціальності. Для них стипендія у ВНЗ III-IV рівня акредитації складатиме 2036 грн, у ВНЗ  I-II рівня акредитації –1536  грн.....(переглянути).

Антикорупційна програма  Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (переглянути) 

Лист Херсонської обласної державної адміністрації Департамента освіти і науки, молоді та спорту від 05.06.2013 р. №02-21/381-10/13.04.03 "Про оформлення матеріалів претендентів на отримання обласної стипендії для студентів" (переглянути)

Положення про порядок призначення обласної стипендії студентам вищих навчальних закладів (переглянути)

Постанова Кабінету  Міністрів від 12 липня 2004 р. N 882 "Питання стипендіального забезпечення" (переглянути)   

Наукова бібліотека Національного університету кораблебудування (переглянути)

Студентське життя