Реєстрація
знаменник
Карта сайту

Шановні студенти, інформація для вас

Рекламне агенство IDMedia оголошує про початок творчого конкурсу. До участі запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання.  В рамках конкурсу буде розіграно 16.000 грн.
Учасникам потрібно написати унікальну статтю розміром від 10 до 30 тисяч символів. Статтю можна написати українською або російською.
Для написання можна обрати одну з запропонованих тем:
1. Основні цілі і завдання зовнішньої реклами. Ретроспективи і перспективи розвитку зовнішньої реклами
2.Зовнішня реклама: огляд основних форматів, розрахунок показників ефективності і чому формат 3х6 найпопулярніший розмір в Україні.
3.Значимість і місце зовнішньої реклами в цифровому світі. Зовнішня реклама як засіб формування іміджу компанії. Як буде виглядати зовнішня реклама через 10 ... 20 ... 30 років?
4.ЗУ про рекламу. Що повинен знати рекламодавець, щоб його реклама відповідала законодавству.
5. Маркетингові стратегії зовнішньої реклами. Хитрощі маркетологів: огляд і аналіз основних.
 
Етапи проведення конкурсу на стипендію:
Оголошення про початок конкурсу - 01.09.2021
Прийом конкурсних робіт - до 31.12.2021
Визначення переможців - до 31.01.2022
Оголошення переможців на сайті - 01.02.2022

Більш детальна інформація на сайті організаторів: https://idmedia.ua/about/grant

Контакти організаторів:
grant@idmedia.com.ua
(044) 466 53 55

Бажаємо успіху!

 

Інформація про потребу в тимчасовій робочій силі на підприємствах та господарствах Херсонської області станом на 15.06.2021  (переглянути) Лист Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 24.06.2021 №02-14-2197/0/21/323-08(переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання весняної екзаменаційної сесії 2020-21 н.р. (переглянути)

Соціальна програма Scholarship

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ЗВО. 

Запрошуємо студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ЗВО. 

Наразі відкрито 8 номінацій: 

27000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)
35000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@sweetcv.com)
18000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)
30000 грн. -  https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadzor.ua)
30000 грн. -  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: seo.olanko@gmail.com)
20 000 грн. -  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA  (запитання та роботи надсилати на пошту:scholarship@perevozka.com)
32000 грн. -  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@cis.ua)
44000 грн. -  https://englishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  scholarship@englishprime.ua)

Участь повністю безкоштовна. 

Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2020-21 н.р. (переглянути)

Рейтинговий список студентів першого року навчання Херсонської філії Національного університету кораблебудування 2020-2021 навчальний рік (переглянути)

Грант для студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (соціальна програма Scholarship) (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2019-20 н.р. (переглянути)

 

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2019-20 н.р. (переглянути)

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Джерелоhttps://ilounge.ua/grant

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА SCHOLARSHIP:"ОПЛАТА ЗА ВЕСЬ РІК НАВЧАННЯ У ТВОЄМУ ВНЗ" (переглянути).
«SCHOLARSHIP - ОПЛАТИ СВОЄ НАВЧАННЯ» СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА ВІД PIZZA.OD.UA (переглянути).

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2018-19 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2018-19 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої ї екзаменаційної сесії 2017-18 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання зимової екзаменаційної сесії 2017-18 н.р. (переглянути)

Рейтинг студентів Херсонської філії Національного університету кораблебудування за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2016-17 н.р. (переглянути)

Наказ ректора від 27.01.2016 р. "Щодо переносу початку семестру" (переглянути).

Рейтинг студентів для призначення академічні стипендії за результатами зимової екзаменаційної сесії 2016-17 н.р. (переглянути).

Звернення студентської громади та лідерів органів студентського самоврядування провідних вищих навчальних закладів Херсонщини щодо загострення суспільної ситуації, що склалась внаслідок втручання у внутрішні справи Української держави (переглянути).

05 грудня 2012 р. о 18-00 в НК "REST" відбудеться традиційна "Битва факультетів". Запрошуються усі студенти та співробітники філії.

23  вересня 2011 р. у ночному клубі "REST" відбудеться дискотека "Знайомство з першокусниками".

Запрошуємо до м. Одеси на Юморину - першоквітневе свято сміху та гумору. З організаційних питань звертатися до заст. директора з виховної роботи Дрозд О.В. або до голови студентського парламенту Шапошнік Аліни (вартість поїздки на комфортабельному автобусі 80 грн.).

Запрошуємо до м. Миколаєва на змагання команд КВК. З організаційних питань звертатися до заст. директора з виховної роботи Дрозд О.В. або до голови студентського парламенту Шапошнік Аліни (вартість білета 10 грн.).

Запрошуємо на екскурсію до Санкт-Петербургу. Від’їзд 22-23 квітня. Заплановано відвідування палаців, музеїв, галерей та інших  визначних пам’яток.

За додатковою інформацією звертатися до заст. директора з виховної роботи Дрозд О.В.

Студентське життя