Реєстрація
знаменник
Карта сайту

 

 

         
Наші відмінники навчання

 

За результатами  зимньоїї  екзаменаційної сесії 2016-2017 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:  

Суднобудівний факультет
Донченко О.І. - гр. 2157 Ковальов А.М. - гр. 2157
Черкова Т.І. - гр. 2157 Павлов П.О. - гр. 3157
Повод Д.А. - гр. 4157 Карпов М.О. - гр. 4157
Галущак О.Ю. - гр. 4157 Дементєєвська М.А. - гр .3111
Філатова  Н.А - гр. 3111 Жданов А.Р. - гр. 4111
Палівода І.О. - гр. 2111ст Пилипчук Я.Р. - гр. 2111ст
Савченко Ю.О. - гр. 5112м Воробйов О.С. - гр. 5113м
Петрова Л.С. - гр. 5113м Соценко В.С. - гр. 5113м
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр. 4217 Рибась І.М. - гр. 2217ст
Котік Х.А. - гр. 4257 Гурба В.О. - гр. 2227ст
Топчий Р.В. - гр. 2227ст Левшенок К.С. - гр. 5217м
Юшков А.В. - гр. 1377ст Магрипова А.В. - гр. 4377
Новиков А.В. - гр. 4377 Сабуцький І.П. - гр. 5367
Чхало О.Ю. - гр. 5377 Бобченко О.В. - гр. 2417
Кириченко Ю.В. - гр. 2417 Ковтуненко М.С. - гр. 3417
 Трубач О.Г. - гр. 4417  Дмитрук О.П. - гр. 5417
Сауляк М.М. - гр. 5417 Година Н.О. - гр. 5418
Адрєєва М.А. - гр. 1217зш Мєхтієва Ю.В. - гр. 5417з

 

 

 

Щира подяка відмінникам та їхнім батькам за досягнуті успіхи у навчанні !!!

 

 

 

За результатами  літньої  екзаменаційної сесії 2015-2016 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:  

Суднобудівний факультет
Ковальов А.М. - гр. 1157 Пилипчук Я.Р. - гр. 1111ст
Павлов П.С. - гр. 2157 Калюжний О.С. - гр.3111
Дементьєвська М.А. - гр .2111 Карпенко О.П. - гр. 5157
Воробйов О.С. - гр. 4111 Спільна О.О. - гр. 5157
Петрова Л.С. - гр. 4111    
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр 3217 Сабуцький І.П. - гр. 2377ст
Стародубець С.І. - гр. 5217 Новиков А.В. - гр. 3377
Нестреляй Н.А. - гр. 4217 Чхало О.Ю. - гр. 2377ст
Фоменко Р.Ю. - гр. 4217 Ковтуненко М.С. - гр. 2417
Магрипова А.В. - гр. 3377 Дмитрук О.П. - гр. 2417ст
Смоляной Є.С. - гр. 4217 Трубач О.Г. - гр. 3417
Топчий Р.В. - гр. 1227ст Камінський Є.С. - гр. 4417
Візавер Ю.К. - гр. 5227 Година Н.О. - гр. 4417з
Родін А.О. - гр. 5227 Філєнков В.І. - гр. 3227
Рибась І.М. - гр. 1217ст Бобченко О.В. - гр. 1417 
Котік Х.А. - гр.3257 Устинов С.П. - гр 3218 х

  

За результатами  зимньої  екзаменаційної сесії 2015-2016 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:  

Суднобудівний факультет
Павлов П.О. - гр. 2157 Пилипчук Я.Р. - гр. 1111ст
Харченко І.А. - гр. 2157 Дементьєвська М.А. - гр. 2111
Петрова Л.С. - гр. 4111 Дудик Н.С. - гр. 2111ст
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр 3217 Сабуцький І.П. - гр. 2377ст
Стародубець С.І. - гр. 5217 Новиков А.В. - гр. 2377
Нестреляй Н.А. - гр. 4217 Чхало О.Ю. - гр. 2377ст
Фоменко Р.Ю. - гр. 4217 Ковтуненко М.С. - гр. 2417
Шувалова О.В. - гр. 4217 Дмитрук О.П. - гр. 2417ст
Смоляной Є.С. - гр. 4217 Трубач О.Г. - гр. 3417
Левчук М.О. - гр. 2227ст Камінський Є.С. - гр. 4417
Корчинський С.А. - гр. 4217 Година Н.О. - гр. 4417з
Махаринець В.Є. - гр. 4217 Філєнков В.І. - гр. 3227
Рибась І.М. - гр. 1217ст    

 

 

За результатами  літньої  екзаменаційної сесії 2014-2015 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:  

Суднобудівний факультет
Павлов П.О. - гр. 1157 Міара А.О.
- гр. 5112
Харченко І.А. - гр. 1157 Селезньова Н.А. - гр. 5111
Воробйов О.С - гр. 3111 Мірошин А.С. - гр. 5111
Петрова Л.С. - гр. 3111 Карасенко О.В.
- гр. 5121
Баранова Г.М. - гр. 1111ст Пєшков М.О. - гр. 5121
Дашко В.О. - гр. 4111 Захарченко Д.С. - гр. 5157
Карпенко О.П. - гр. 4157 Терешко Я.В. - гр. 5157
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр 2217 Хворостина С.М. - гр. 5227
Стародубець С.І. - гр. 2217ст Новиков А.В. - гр. 2377
Нестреляй Н.А. - гр. 3217 Зорін А.І. - гр. 2377ст
Фоменко Р.Ю. - гр. 3217 Ковтуненко М.С. - гр. 1417
Шувалова О.В. - гр. 3217 Дмитрук О.П. - гр. 1417ст
Смоляной Є.С. - гр. 3217 Трубач О.Г. - гр. 2417
Оларь О.В. - гр. 3217 Камінський Є.С. - гр. 3417
Корчинський С.А. - гр. 3217 Кротова Н.А. - гр. 4417
Махаринець В.Є. - гр. 3217 Філєнков В.І. - гр. 2227
Студинський Т.Ю. - гр. 5227 Чхало О.Ю. - гр. 1377ст

 

За результатами зимової екзаменаційної сесії 2014-2015 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти: 

Суднобудівний факультет
Павлов П.О. - гр 1157 Шевельов Є.О. - гр. 4157
Воробйов О.С - гр. 3111 Казимирчук Я.В. - гр. 5111
Верещак О.С. - гр. 4121 Мірошин А.С. - гр. 5111
Кулініч О.О. - гр. 4111 Гонтаєва А.О. - гр. 5112
Карпенко О.П. - гр. 4157 Карасенко О.В. - гр. 5121
Семенюк О.О. - гр. 4157 Захарченко Д.С. - гр. 5157
Спільна О.О. - гр. 4157 Вінюкова О.В. - гр. 4157 зш
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр 2217 Зорін А.І. - гр. 2377ст
Стародубець С.І. - гр. 2217ст Понідзельський І.В. - гр. 2377ст
Нестреляй Н.А. - гр. 3217 Спільний М.В. - гр. 2377ст
Фоменко Р.Ю. - гр. 3217 Ковтуненко М.С. - гр. 1417
Шувалова О.В. - гр. 3217 Трубач О.Г. - гр. 3417
Авдєєв В.В. - гр. 4217  Камінський Є.С.  - гр 3417
Студинський Т.Ю. - гр. 5227 Кротова Н.А. - гр. 4417
Новиков А.В. - гр. 2377т Скрипніченко Т.Д. - гр. 5417
Година Н.О. - гр. 3417з Зеленюк І.С. - гр. 5417з
Настін М.С. - гр. 6219з    

 

За результатами літньої екзаменаційної сесії 2013-2014 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти: 

Суднобудівний факультет
Воробйов О.С - гр. 2111 Пєшков М.О. - гр. 4157
Верещак О.С. - гр. 3121 Гончаренко М.М. - гр. 5111
Кулініч О.О. - гр. 3121 Зайцева І.О. - гр. 5111
Карпенко О.П. - гр. 4111 Константінова Н.Ю. - гр. 5112
Гонтаєва А.О. - гр. 4111    
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр. 1217 Шкумат А.А. - гр. 1217
Стародубець С.І. - гр. 1217ст Новіков А.В. - гр. 1377
Нестреляй Н.А. - гр. 2217 Зорін А.І. - гр. 1377ст
Оларь О.В. - гр 2217 Спільний М.В. - гр. 1377ст
Шувалова О.В. - гр. 2217 Богинський В.В. - гр. 4377
Волков В.Г. - гр. 4217 Барський А.М. - гр. 5377
Пекун О.О. - гр. 4217    
Сенчурин С.В. - гр. 2217ст    
Хворостина С.М. - гр. 4227    
Кондратенко Ю.В. - гр. 2217ст    
Студинский Т.Ю. - гр. 2227ст    
Коломійченко К.В. - гр. 5217    
Факультет загальнонаукової підготовки
Камінський Є.С. - гр. 2417 Скрипніченко Т.Д. - гр. 4417
Кротова Н.А. - гр. 3417    

За результатами зимової екзаменаційної сесії 2013-2014 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти: 

Суднобудівний факультет
Воробйов О.С. - гр. 2111 Гончаренко М.М. - гр. 5111
Карасенко О.В. - гр. 2121ст Константинова Н.Ю. - гр. 5112
Кулініч О.О. - гр. 3111 Новікова Т.В. - гр. 5157
Іванченко Т.С. - гр. 4121    
Енерготехнічний факультет
Силіванов О.В. - гр 1217 Кондратенко  Ю.В. - гр. 2227ст
Нестреляй Н.А. - гр. 2217 Студинський Т.Ю. - гр. 2227ст
Оларь О.В. - гр. 2217 Волков В.Г. - гр. 4217
Фоменко Р.Ю. - гр. 2217 Пекун О.О - гр. 4217
Шувалова О.В. - гр. 2227 Коломійченко К.В. - гр. 5217
Настін М.С. - гр. 3218сз    
Факультет загальнонаукової підготовки
Новіков А.В. - гр. 1377 Карпов А.В. - гр. 4377
Спільний М.В. - гр 1377ст Барський А.М. - гр. 5377
Камінський Є.С. - гр. 2417 Скрипніченко Т.Д. - гр. 4417
Година Н.О. - гр. 2417з  Недовізій Л.А. - гр. 5417

  

За результатами літньої екзаменаційної сесії 2012-2013 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти: 

Суднобудівний факультет
Воробйов О.С. - гр. 1111 Стецик М.В. - гр. 5111
Карасенко О.В. - гр. 1121ст Каленик О.В.  - гр. 5112
Дашко В.О. - гр. 2111 Костюкевич Н.Г.  - гр. 5112
Верещак О.С. - гр. 2121 Крижановський А.В. - гр. 5112
Кулініч О.О. - гр. 2121 Мала А.В. - гр. 5121
Карпенко О.П. - гр. 2157 Шарова А.В. - гр. 5121
Семенюк О.О. - гр. 2157 Маркова Т.Ю. - гр. 5157
Пєшков М.О. - гр. 3121 Мусулевська А.А. - гр. 5157
Березуцька К.О. - гр. 4111 Соляник Х.В. - гр. 5111зш
Гончаренко М.М. - гр. 4111 Кардаш Ю.В. - гр. 5157з
Зайцева І.О. - гр. 4111 Пирожук О.В. - гр. 2111зш
Константинова Н.Ю. - гр. 4111    
Енерготехнічний факультет
Нестреляй Н.А. - гр. 1217 Волков В.Г. - гр. 3217
Оларь О.В. - гр. 1217 Горшков В.Г. - гр. 4217
Фоменко Р.Ю. - гр. 1217 Коломийченко К.В. - гр. 4217
Сенчурін С.В. - гр. 1227ст Крохіна О.В. - гр. 4217
Кондратенко Ю.В. - гр. 1227ст Прядко О.І. - гр. 5217
Студинський Т.Ю. - гр. 1227ст Галіченко С.О. - гр. 5227
Настін М.С. - гр. 2218сз Широкий В.В. - гр. 5227
Факультет загальнонаукової підготовки
Камінський Є.С. - гр. 1417 Харитонов Д.Г. - гр. 4377
Година Н.О. - гр. 1417з  Авраменко О.О. - гр. 4417з
Швецов О.О. - гр. 2377 Самойло В.В. - гр. 4417
Барський А.М - гр. 2377ст Частило Л.А. - гр. 4417
Гаврищук О.В. - гр. 2377ст Драгунов А.В. - гр. 5377
Кротова Н.А. - гр. 2417 Калініченко К.А.. - гр. 5377
Карпов А.В. - гр. 3377  Мальчиков Д.О. - гр. 5377
Скрипніченко Т.Д. - гр. 3417 Юлова О.О. - гр. 5377

 

За результатами зимової екзаменаційної сесії 2012-2013 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:

Суднобудівний факультет
Воробйов О.С. - гр. 1111 Жура Ю.В. - гр. 4157
Величко М.С. - гр. 2121 Костюкевич Н.Г.  - гр. 5112
Шевельов Є. О. - гр. 2157 Стецик М.В. - гр. 5111
Пєшков М.О. - гр. 3121 Лагутенко Н.І. - гр. 5121
Березуцька К.О. - гр. 4111 Мусулевська А.А. - гр. 5157
Гончаренко М.М. - гр. 4111 Вінюкова О.В. - гр. 2157зш
Зайцева І.О. - гр. 4111 Соляник Х.В. - гр. 5111зш
Кириченко К.В. - гр. 4111 Кардаш Ю.В. - гр. 5157з
Константинова Н.Ю. - гр. 4111 Нєсмєлова Г.М. - гр. 6111з
Енерготехнічний факультет
Кондратенко Ю.В. - гр. 1227ст. Горшков В.Г. - гр. 4217
Нестреляй Н.А. - гр. 1217 Коломийченко К.В. - гр. 4217
Оларь О.В. - гр. 1217 Крохіна О.В. - гр. 4217
Сенчурін С.В. - гр. 1217ст Кіряка М.О. - гр. 4227
Студинський Т.Ю. - гр. 1227ст Матрунчик В.А. - гр. 4227
Фоменко Р.Ю. - гр. 1217 Адамович Є.В. - гр. 5217
Настін М.С. - гр. 2218сз Кравченко А.С. - гр. 5217
Волков В.Г. - гр. 3217 Широкий В.В. - гр. 5227
Піскун А.В  гр. 4217зш Каленик О.В. - гр. 5217
Факультет загальнонаукової підготовки
Година Н.О. - гр. 1417з  Богинський В.В. - гр. 4377
Барський А.М - гр. 2377ст Харитонов Д.Г. - гр. 4377
Гаврищук О.В. - гр. 2377ст Драгунов А.В. - гр. 5377
Кротова Н.А. - гр. 2417  Мальчиков Д.О. - гр. 5377
Карпов А.В. - гр. 3377  Юлова О.О. - гр. 5377
Скрипніченко Т.Д. - гр. 3417 Блюс К.В. - гр. 5417
    Чуча Н.В. - гр. 5417

  


 

За результатами літньої екзаменаційної сесії 2010-2011 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:

Суднобудівний факультет
Вінюкова О.В. - гр. 1157зш Косттюкевич Н.Г.  - гр. 4111
Гонтаєва А.О. - гр. 2111 Новіцька О.В - гр. 4111
Мельніченко В.М.  - гр. 2111 Кардаш Ю.В.  - гр. 4157з
Мусаєва М.М.  - гр. 2111  Маркова Т.Ю.  - гр. 4157
Саламатніков В.О. - гр. 2111 Мусулевська А.А. - гр. 4157
Селезньова Н.А. - гр. 2111 Терешко Я.В. - гр. 4157
Гончарук Н.В. - гр. 2121 Ангелюк Г.Т.  - гр. 5111
Полевіков К.С. - гр. 2121 Гірська Д.І. - гр. 5111
Березуцька К.О. - гр. 3111 Гончаренко І.М.  - гр. 5111
Гончаренко М.М. - гр. 3111 Гусєв Д.С. - гр. 5111
Зайцева І.О. - гр. 3111 Козаченко В.Ю. - гр. 5111
Константінова Н.Ю. - гр. 3111 Страшенко О.О. - гр. 5111
Жура Ю.В. - гр. 3157 Керосина Ю.Ф. - гр. 5121
Новікова Т.В. - гр. 3157 Головко П.П. - гр. 5157
    Негода С.С. - гр. 5157
    Россинський С.Г. - гр. 5157
Енерготехнічний факультет
Настін М.С. - гр. 1218 сз Джуринська А.О. - гр. 5217
Горшков В.Г. - гр. 3217 Білоус С.С. - гр. 5227 
Коломийченко К.В. - гр. 3217 Бреус М.С. - гр. 5227 
Крохіна О.В. - гр. 3217 Глотов Д.В. - гр. 5227
Повторенко Д.В. - гр. 4227 Т Петрових А.Ю. - гр. 5227 
Широкий В.В. - гр. 4227 Шалапко І.О. - гр. 5227
    Додурич І.І. - гр. 5219з
Факультет загальнонаукової підготовки
Барський А.М - гр. 1377ст Мальчиков Д.О. - гр. 4377
Гаврищук О.В. - гр. 1377ст Філіпщук О.О. - гр. 4377
Карпов А.В. - гр. 2377  Блюс К.В. - гр. 4417
Скрипніченко Т.Д. - гр. 2417 Савченко М.В. - гр. 4417
Богинський В.В. - гр. 3377 Чуча Н.В. - гр. 4417
Харитонов Д.Г. - гр. 3377 Швець К.В. - гр. 4417
Самойло В.В. - гр. 3417 Колесніков А.К. - гр. 5377
Частило Л.А. - гр. 3417 Нікішенко І.В. - гр. 5377
Буткалюк О.Ю. - гр. 4377т Смірнова С.С. - гр. 5377
Драгунов А.В. - гр. 4377 Тюріна К.А. - гр. 5377
    Черненко В.М. - гр. 5377 

 



За результатами зимової екзаменаційної сесії 2011-2012 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти

Суднобудівний факультет
Карпенко О.П. - гр. 1157  Солянік Х.В. - гр. 4111пз
Гонтаєва А.О. - гр. 2111 Мусулевська А.А. - гр. 4157
Березуцька К.О. - гр. 3111 Головко П.П.  - гр. 5157
Гончаренко М.М. - гр. 3111 Негода С.С. - гр. 5157
Зайцева І.О. - гр. 3111 Россинський С.Г. - гр. 5157
Константінова Н.Ю - гр. 3111 Фіцуліна О.А. - гр. 5121
Жура Ю.В. - гр. 3157    
Новікова Т.В. - гр. 3157    
Енерготехнічний факультет 
Ткач В.С. - гр. 1227зш Березенко В.В. - гр. 4227
Коломийченко К.В. - гр. 3217 Галіченко С.О. - гр. 4227
Прядко О.І. - гр. 4217 Широкий В.В. - гр. 4227
Швець К.В. - гр. 4217 Джуринська А.О. - гр. 5217
Факультет загальнонаукової підготовки
Барський А.М. - гр. 1377ст  Кротова Н.А. - гр. 1417 
Гаврищук О.В. - гр. 1377ст Скрипніченко Т.Д.  - гр. 2417
Богинський В.В. - гр. 3377 Самойло В.В.  - гр. 3417 
Харитонов Д.Г. - гр. 3377 Частило Л.А. - гр. 4417
Антонова Т.В. - гр. 3377зш Блюс К.В. - гр. 4417
Буткалюк О.Ю. - гр. 4377т Кондратьєва А.М. - гр. 4417
Мальчиков Д.О. - гр. 4377 Скоробреха К.О. - гр. 4417
Філіпщук О.О. - гр. 4377 Чуча Н.В. - гр. 4417
Колесніков А.К. - гр. 5377 Швець К.В. - гр. 4417
Нікішенко І.В. - гр. 5377 Дубіна О.В. - гр. 5417
Смірнова С.С. - гр. 5377 Попова К.В. - гр. 5417
Тюріна К.А. - гр. 5377    
Черненко В.М. - гр. 5377    
Зіняк В.М. - гр. 6377зш    

 



За результатами літньої екзаменаційної сесії 2010-2011 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:
 

Суднобудівний факультет
Мартинов В.О.  - гр. 1111 Білецький О.М.  - гр.4121
Галущак А.Ю.  - гр. 1121 Ігнатенков О.В.  - гр.4121Т
Резнік В.І. - гр. 1157 Приймак Н.А. - гр. 4121
Березуцька К.О. - гр. 2111 Фіцуліна О.А. - гр. 4121
Зайцева І.О. - гр. 2111 Головко П.П. - гр. 4157
Константинова Н.С. - гр. 2111 Негода С.С. - гр. 4157
Чупілко І.В. - гр. 2121 Россинський С.Г. - гр. 4157
Костюкевич Н.Г. - гр. 3111 Сапко Б.Є. - гр. 4157
Маркова Т.Ю. - гр. 3157 Задорожня В.Ю. - гр. 5111
Мусулевська Т.Ю. - гр. 3157 Константинова В.Ю. - гр. 5111
Терешко Я.В. - гр. 3157 Горділей Ю.В. - гр. 5157 
Енерготехнічний факультет 
Коломийченко К.В. - гр. 2217 Воробйова Т.М. - гр. 5217
Крохіна О.В. - гр. 2217 Дем'яненко Д.А. - гр. 5217
Широкий В.В. - гр. 3227 Лис О.О. - гр. 5217
Джуринська А.О. - гр. 4217  Пирисунько М.А.  - гр. 5218
Шалапко І.О. - гр 4227 Сіренко В.П. - гр. 5218
    Данилевич О.Ю. - гр. 5228
    Михайленко С.С. - гр. 5228
Факультет загальнонаукової підготовки
Богинський В.В. - гр. 2377  Самойло В.В. - гр. 2417
Харитонов Д.Г. - гр. 2377 Авраменко О.О. - гр. 2419кз 
Буткалюк О.Ю. - гр. 3377Т Воробйовська А.М. - гр. 3417
Мелентьєв О.О. - гр. 3377 Кондратьєва А.М. - гр. 3417
Філіпщук О.О. - гр. 3377 Жезло К.М. - гр. 4417
Колесніков А.К. - гр. 4377 Олексів І.М. - гр. 4417
Нікішенко І.В. - гр. 4377 Дубіна О.В. - гр. 4418
Смірнова С.С. - гр. 4377 Карпенко Ю.С. - гр. 4418
Ткач Т.М. - гр. 4377 Попова К.В. - гр. 4418
Тюріна К.А. - гр. 4377 Лой О.С. - гр. 4417з
Черненко В.М. - гр. 4377 Марецька Т.А. - гр. 4417з
Коваленко Є.О.  - гр. 5377  Туркова Л.А. - гр. 4417з
Крючкова О.В. - гр. 5377 Ткаченко С.М. - гр. 2111зш 
Шапошнік А.А. - гр. 5377     

  



За результатами зимової екзаменаційної сесії 2010-2011 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:

Суднобудівний факультет
Полєвіков К.С.    - гр. 1121 Білецький О.М.  - гр. 4121
Березуцька К.О. - гр. 2111 Ігнатенков О.В. - гр. 4121Т
Зайцева І.О. - гр. 2111 Россинський С.Г. - гр. 4157
Константинова Н.С. - гр. 2111 Задорожна В.Ю. - гр. 5111
Маркова Т.Ю. - гр. 3157 Константинова В.Ю. - гр. 5111
Мусулевська Т.Ю. - гр. 3157 Сироєд К.В. - гр. 5111
Терешко Я.В. - гр. 3157 Горділей Ю.В. - гр. 5157
Мала А.В. - гр. 3121 Шуба І.М. - гр. 5157
Енерготехнічний факультет 
Дегтярьова Л.В. - гр. 2217  Джуринська А.О. - гр. 4217
Коломийченко К.В. - гр. 2217 Воробйова Т.М. - гр. 5217
Крохіна О.В. - гр. 2217 Лис О.О. - гр. 5217
Єрмішев Р.О. - гр. 3217 Пирисунько М.А. - гр. 5217
Галиченко С.О. - гр. 3227 Михайленко С.С. - гр. 5228
Широкий В.В. - гр. 3227    
Факультет загальнонаукової підготовки
Богинський В.В. - гр. 2377  Дончук Г.С. - гр. 1417
Мальчиков Д.О. - гр. 3377 Моор О.С. - гр. 1417
Мелентьєв О.О. - гр. 3377 Скрипниченко Т.Д. - гр. 1417
Філіпщук О.О. - гр. 3377 Самойло В.В. - гр. 2417
Будкалюк О.Ю. - гр. 3377Т Блюс К.В. - гр. 3417
Шульженко В.Ю. - гр. 3377Т Воробйовська А.М. - гр. 3417
Колесніков А.К. - гр. 4377 Зайцева Д.С. - гр. 3417
Смірнова С.С. - гр. 4377 Савченко М.В. - гр. 3417
Ткач Т.М. - гр. 4377 Швець К.В. - гр. 3417
Тюріна К А. - гр. 4377 Жезло К.М. - гр. 4417
Черненко В.М. - гр. 4377 Олексів І.М. - гр. 4417
Коваленко Є.О. - гр. 5377 Давидова І.В. - гр. 4418
Крючкова О.В. - гр. 5377 Дубіна О.В. - гр. 4418
Мелентьєв А.О. - гр. 5377 Карпенко Ю.С. - гр. 4418
Тарасовський С.А. - гр. 5377 Попова К.В. - гр. 4418
Шапошнік А.А. - гр. 5377 Шапар К.Ю. - гр. 4418
    Балакірева Ю.В. - гр. 5417

   



За результатами літньої екзаменаційної сесії 2009-2010 н.р. відмінниками навчання у Херсонській філії НУК є такі студенти:

Суднобудівний факультет 
Костюкевич Н.Г. - гр. 2111 Негода С.С. - гр. 3157
Новіцька О.В. - гр. 2111 Россинський С.Г. - гр. 3157
Маркова Т.Ю. - гр. 2157 Корнійчук І.М. - гр. 5111
Мусулевська Т.Ю. - гр. 2157 Маганов О.Ю. - гр. 5111
Терешко Я.В. - гр. 2157 Цурік О.П. - гр. 5111
Гончаренко І.М. - гр. 3111 Хижняк Т.С. - гр. 5121
Юрчук М.С. - гр. 3121 Константинов Т.В. - гр. 5157
Головко П.П. - гр. 3157 Якунін В.О. - гр. 5157
Енерготехнічний факультет 
Галичанко С.О. - гр. 2227 Сагенко С.Ю. - гр. 4227
Широкий В.В. - гр. 2227 Іванова Н.Є. - гр. 5217
Воробйова Т.М. - гр. 4217 Авдюнін Р.Ю - гр. 5218
Мороз О.М. - гр. 4217 Воробйов Л.М. - гр. 5218
Пирисунько М.А. - гр. 4217 Довженко О.О. - гр. 5218
Гурська О.М. - гр. 4247 Ставінога О.А. - гр. 5218
Дем’яненко Д.А. - гр. 4247 Холоша Д.С. - гр. 5228
Лис О.О. - гр. 4247 Шалапко Д.О. - гр. 5228
Приймак М.А. - гр. 4247    
Факультет загальнонаукової підготовки
Дегтярьова Л.В. - гр. 1217 Тюріна К.А. - гр. 3377
Коломійченко К.В. - гр. 1217 Чепінога Т.М. - гр. 3377
Мальчиков Д.О. - гр. 2377 Крючкова О.В. - гр. 3377
Мелентьєв О.О. - гр. 2377 Мелентьєв А.О. - гр. 4377
Філіпщук О.О. - гр. 2377 Рудий В.М. - гр. 4377
Колесніков А.К. - гр. 3377 Шапошнік А.А. - гр. 4377
Нікішенко І.В. - гр. 3377 Батинков М.Г. - гр. 5377
Смирнова С.С. - гр. 3377 Пуляєв А.О. - гр. 5377
Самойло В.В. - гр. 1417 Воробйовська А.М. - гр. 2417
Блюс К.В. - гр. 2417 Чайнікова І.В. - гр. 2419кз
Савченко М.В. - гр. 2417 Будников К.В. - гр. 3417з
Швець К.В. - гр. 2417 Марецька Т.А. - гр. 3417з
Жезло К.М. - гр. 3417 Туркова Л.А. - гр. 3417з
Максимова Г.П. - гр. 3418 Воскобійник А.А. - гр. 4417з
Голівець І.І. - гр. 4417 Бабуркіна С.П. - гр. 4417з
Дичок А.В. - гр. 4417 Гусак А.О. - гр. 4417з
Довгаль К.В. - гр. 4417 Немитова Д.З. - гр. 4417з
Балакірева Ю.В. - гр. 4418 Нікітіна Н.В. - гр. 4417з
Кобельчук Є.С. - гр. 4418 Сорокіна І.А. - гр. 4417з
Тараненко О.Ю. - гр. 4418 Чикалова С.О. - гр. 4417з

 



З
а результатами зимової екзаменаційної сесії 2009-2010 н.р. відмінниками навчанняу Херсонській філії НУК є такі студенти:

Суднобудівний факультет 
Терешко Я.В. - гр. 2157 Веремеєнко П.О. - гр. 5111
Козаченко В.І. - гр. 3111 Корнійчук І.М. - гр. 5111
Головко П.П. - гр. 3157 Цурік О.П. - гр. 5111
Россинський С.Г. - гр. 3157 Хижняк Т.С. - гр. 5121
Приймак Н.А. - гр. 3121 Константинов Т.В. - гр. 5157
Юрчук М.С. - гр. 3121 Якунін В.О. - гр. 5157
Константінова В.Ю. - гр. 4111    
Півень К.В. - гр. 4121    
Савченко О.С. - гр. 4121    
Енерготехнічний факультет
Воробйова Т.М. - гр. 4217 Іванова Н.Є. - гр. 5217
Мороз О.М. - гр. 4217 Авдюнін Р.Ю. - гр. 5218
Пирисунько М.А. - гр. 4217 Холоша Д.С. - гр. 5228
Сагенко С.Ю. - гр. 4227 Шалапко Д.О. - гр. 5228
Дем’яненко Д.А. - гр. 4247 Ставицький В.А. - гр. 3218з
Лис О.О. - гр. 4247 Денисенко В.М. - гр. 5217з
Приймак М.А. - гр. 4247    
Факультет загальнонаукової підготовки
Богинський В.В. - гр. 1377 Коваленко Є.О. - гр. 4377
Мелентьєв О.О. - гр. 2377 Крючкова О.В. - гр. 4377
Філіпщук О.О. - гр. 2377 Мелентьєв А.О. - гр. 4377
Колесніков А.К. - гр. 3377 Рудий В.М. - гр. 4377
Смирнова С.С. - гр. 3377 Шапошнік А.А. - гр. 4377
Тюріна К.А. - гр. 3377 Гуляєв А.О. - гр. 5377
Чепінога Т.М. - гр. 3377 Коломійченко К.В. - гр. 1217
Блюс К.В. - гр. 2417 Балакірева Ю.В. - гр. 4418
Воробйовська А.М. - гр. 2417 Кобельчук Є.С. - гр. 4418
Зайцева Д.С. - гр. 2417 Сошко Ю.М. - гр. 5417
Савченко М.В. - гр. 2417 Фішер В.В. - гр. 5417
Максимова Г.П. - гр. 3418 Сорокіна І.А. - гр. 4417з
Голівець І.І. - гр. 4417 Безердян І.І. - гр. 4417з
Дичок А.В. - гр. 4417 Бабуркіна С.П. - гр. 4417з
Довгаль К.В. - гр. 4417 Немитова Д.З. - гр. 4417з
Нагель І.О. - гр. 4417 Чикалова С.О. - гр. 4417з

Наші вітання відмінникам та їхнім батькам !!!

Всі новини Навчання