24 квітня 2015 р. команда  КВН Херсонської філії НУК «Экстрем» прийняла участь розіграші Кубку ректора НУК, який проходив у Національному університеті кораблебудування, зайняла друге місце (переглянути фотогалерею).

07 квітня 2012 р. команда  КВН Херсонської філії НУК «Ласковый якорь» прийняла участь розіграші Кубку ректора НУК, який проходив у Національному університеті кораблебудування, зайняла перше місце і привезла кубок до Херсону...

26 жовтня 2010 р. команда  КВН Херсонської філії НУК «Экстрем» прийняла участь у XII фіналі Кубку мерії м.Миколаїва, присвячених 90-річчю Національного університету кораблебудування, і зайняла І місце!

26 квітня 2010 року у м. Миколаєві відбувся півфінал розіграшу кубку КВК мерії м. Миколаєва, присвячений 65-річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 90-річчю Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова серед  восьми команд, які були кращі одна одної. Команда КВК Херсонської філії НУК «Екстрем» посіла третє місце та вийшла у фінал, який відбудується у жовтні місяці 2010 року. Поздоровляємо і бажаємо успіхів усім фіналістам та участникам гри!

10 квітня 2010 р. команда  КВК Херсонської філії НУК «Экстрем» прийняла участь у змаганнях за Кубок ректора НУК і зайняла почесне ІІІ місце, за що  отримала солодкий приз. Наші вітання веселим і кмітливим.

14 січня 2010 р. при підтримці мера м. Херсона Сальдо В.В. відбувся «ЗИМОВИЙ КУБОК КВН» при участі команд Херсона та інших місць: «Кактусы» (м. Черкаси), «Жук носорог ржачная тема» (м.Херсон), «Экстрем» (ХФ НУК), «Люди в форме» (ХЮІ ХНУВС), «Дикий молодняк» (ХДАУ), «Котлеты моей жены» (м. Миколаїв), «Щемиловские квартиранты» (м. Каховка) + гість гри команда КВН «Я ВАЛЮЮСЬ!». Щирі вітання переможцю - команді «Котлеты моей жены». Наш «Экстрем» посіяв почесне IV місце.

Всі новини Культура