знаменник

Співпраця ХФ НУК з МАН

2019 рік

14.02.2019 р. II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018-19 навчальному році.
На базі філії працювали такі секції.

1. Секція прикладної математики, математичного моделювання.
2. Секція фінансів, грошового обігу і кредиту; економічної теорії та історії економічної думки.
3. Секція теоретичної фізики, експериментальної фізики.
4. Секція електроніки та приладобудування: інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій; авіа- та ракетобудування, машинобудування та робототехніки; науково-технічної творчості та винахідництва.
5. Секція технологічних процесів та перспективних технологій; екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження.
6. Секція комп’ютерних систем та мереж; безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем; технологій програмування, інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту.
7. Секція Internet технологій та WEBдизайну, мультимедійних систем навчальних та ігрових програм.

2018 рік

19 грудня 2018 року. І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів міського наукового товариства "Пошук"

07 лютого 2018 р. в Херсонській філій НУК проходив ІІ етап (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Херсонського обласного відділення МАН України (переглянути фотогалерею).

15 лютого 2017 р. в Херсонській філій НУК проходив ІІ етап (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Херсонського обласного відділення МАН України.

В філії працювали такі секції:

Прикладна математика; математичне моделювання

Мікроекономіка та макроекономіка; фінанси, грошовий обіг і кредит; економічна теорія та історія економічної думки

Електроніка та приладобудування: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; авіа- та ракетобудування; машинобудування та робототехніка; науково-технічна творчість

Технологічні процеси та перспективні технології; екологічно безпечні технології та ресурсурсозбереження; матеріалознавство

Комп'ютерні системи та мережі; безпека інфомаційних та телекомунікаційних систем; технології програмування; інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Інтернет-технології та веб-дизайн; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Соціологія

Всі новини Різне