2015 рік

Щиро вітаємо усіх співробітників, студентів та випускників Херсонської філії Національного університету кораблебудування й базового університету, а також їх рідних та друзів з Новорічними святами та Різдвом Христовим!

Адміністрація Херсонськї філії НУК

Шановні студенти, колеги та співробітники!

Від імені дирекції кораблебудівного
інституту щиро вітаю Вас з
наступаючим 2015 роком і
бажаю міцного здоров’я,
результативності дій, здійснення
мрій, миру і злагоди в ваших
родинах і хай Вам щастить!!!

Корабели добре знають
Що вони все подолають
Опір руху, хитавицю,
Море, вітер, глибину.
Бо освіту кращу мають,
Міцно у руках тримають
Прапор вільного буття
Якість вищого ґатунку
Є їх нормою життя!

Директор КІ                                     Ю. Король

2014 рік

2013 рік

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з чудовими святами – Новим роком та Різдвом Христовим.
Нехай ці свята – вісники майбутніх звершень, здійснення мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам щастя, добро, любов, мир і достаток.
Бажаю віри у власні сили, щоб у новому році Ви зробили все те, про що давно мріяли.
Хочу, щоб у новому році Ви ще більше відчували турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.
Щастя Вам, міцного здоров’я, світлого майбутнього!

З Новим 2013 Роком!
З повагою,
Народний депутат України
VI скликання                                                                    Сергій Баранов-Мохорт