Реєстрація
чисельник
Карта сайту

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі природничих, технічних і гуманітарних наук 2017/2018 н.р. зі спеціальності "Енергетичне машинобудування" 

Студенти Херсонської філії НУК гідно представляли наш університет у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2017/2018 н.р. зі спеціальності "Енергетичне машинобудування", який проходив з 23 по 25 квітня 2018 р. в м. Харкові в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».
За результатами публічного захисту наукових робіт (секція «Двигуни та енергетичні установки») конкурсна комісія присудила диплом ІІ ступеня за роботу студента Смоляного Є.С. "Охолодження повітря на вході суднового двигуна тепловикористовуючою холодильною машиною з бустерним тепловим насосом". За результатами захисту роботи "Проміжне охолодження повітря газотурбінних установок упорскуванням води аеротермопресором" (секція "Кріогенна та холодильна техніка") студентки Істоміна І.В. та Шибаєва П.М. були нагороджені дипломами учасниць конкурсу.

Щиро вітаємо переможців! (переглянути фотогалерею)

 

X-та Науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком "Суднобудування та водний транспорт"
2017/2018 н.р.


11-12 квітня 2018 року в Одеському національному морському університеті пройшла X-та  підсумкова науково-технічна конференція II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком "Суднобудування та водний транспорт". 
Херсонську філію представляли студенти енерготехнічного факультету Керімова Карина Ахадіївна, Крюкова Вікторія Олександрівна та Пронін Ігор В'ячеславович. 

На конкурс були представлені такі роботи:
"Оцінка ефективності застосування перегрітої води в термопресорних апаратах для систем охолодження двигунів внутрішнього згоряння" (автор Керімова К.А.);
"Ефективність праці та її оплата на підприємствах водного транспорту" (автор Крюкова В.О.);
"Визначення оптимальних геометричних характеристик патрульного судна економічної зони" (автор Пронін І.В.).
Керімова К.А. була нагороджена Дипломом ІІ ступеню та цінними подарунками.
Крюкова В.О. та Пронін І.В. були нагороджені Дипломами ІІІ ступеню та цінними подарунками.

Щиро вітаємо переможців !!! (переглянути фотогалерею)

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2016/2017 н.р. зі спеціальності "Енергетичне машинобудування" 

Щиро вітаємо студента Херсонської філії НУК Стародубця Сергія Ігоровича, який отримав диплом І-го ступеня у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2016/2017 н.р. зі спеціальності "Енергетичне машинобудування" (секція «Двигуни та енергетичні установки»). Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу проходила з 04 по 06 квітня 2017 р. в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». На конкурс була представлена робота "Гібридна система охолодження циклового повітря головного двигуна транспортного судна".

 

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2016/2017 н.р. зі спеціальності "Машинознавство" 

   
28-30 березня 2017 року в Сумському державному університеті пройшов II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н. р. з групи спеціальностей "Машинознавство" (Секція "Компресорні, холодильні машини, установки, станції та пневмоагрегати".
Херсонську філію представляли студенти енерготехнічного факультету Стародубець Сергій Ігорович, Котік Христина Андріївна та Керімова Карина Ахадіївна. 
Конкурсна комісія за результатами публічного захисту наукових робіт визначила роботу студента Стародубця С.І. "Трансформація скидної теплоти суднової енергетичної установки абсорбційно-ежекторною холодильною машиною" (науковий керівник д.т.н., професор Радченко М.І.) НАЙКРАЩОЮ і присудила диплом першого ступеня. А також за результатами захисту роботи "Підвищення ефективності термопресорних систем шляхом розпилення води, перегрітої відносно температури насичення" (науковий керівник викл. Кобалава Г.О.), були нагороджені дипломами третього ступеня студентки Котік Х.А. та Керімова К.А. 
Щиро вітаємо переможців!

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2015/2016 н.р. зі спеціальності "Машинознавство

В Сумському державному університеті 29-31 березня 2016 р. на кафедрі технічної теплофізики пройшов II-ий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н. р. з групи спеціальностей "Машинознавство" (Секція "Компресорні, холодильні машини, установки, станції та пневмоагрегати".
Кафедра теплотехніки щиро вітає студента групи 5217 спеціальності "Суднові енергетичні установки та устаткування" Стародубця Сергія Ігоровича із перемогою і отриманням диплома ІІ-го ступеня, а також студентку групи 3257 спеціальності "Холодильні машини і установки" Котік Христину Андріївну із отриманням грамоти за участь у фінальному турі конкурсу.

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки" 

На захисті конкурсних робіт зі спеціальностіі "Двигуни та енергетичні установки" в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків, 06-08 квітня 2015 р.) Херсонську філію представляли студенти Портной Богдан Сергійович та Стародубець Сергій Ігорович, які за результатами захисту роботи "Полінарна газопоршнева енергоустановка" (науковий керівник д.т.н., професор, завідувач кафедри Радченко М.І.), були нагороджені дипломами другого ступеню. Вітаємо хлопців з високими результатами! Бажаємо творчої наснаги!

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2013/2014 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки"

На захисті конкурсних робіт зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки" в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" (м. Харків) Херсонську філію представляли студенти Пекун Олександр, Кондратенко Юрій, Студинський Тарас. Галузева конкурсна комісія НТУ "ХПІ" за результатами публічного захисту наукових робіт визначила роботу студентів Херсонської філії та НУК Пекун О. й Дубачинського О. "Розробка тригенераційної установки інтегрованого енергозбереження" (науковий керівник д.т.н., пофесор, завідуючий кафедрою Радченко М.І.) однією з НАЙКРАЩИХ і присудила диплом другого ступеню. За результатами підсумкової науково-практичної конференції студенти Кондратенко Ю. і Студинський Т. були нагороджені дипломами учасників конкурсу. Даний високий результат є вже доброю традицією. Так, у 2011 і 2012 рр. студенти ХФ НУК – Воробйов Л., Шалапко Д. й Прядко О. ставали переможцями конкурсу студентських робіт, а у 2013 р. дипломом третього ступеню була нагороджена студентка Джуринська А.
Вітаємо з високими результатами! Бажаємо творчої наснаги!

   

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2012/2013 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки"

Вітаємо студентів Херсонської філії НУК Джуринську Анну Олександрівну та Остапенка Олексія Валерійовича, які посіли ІІІ місце в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2012/2013 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки". 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011/2012 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки"

Вітаємо студентів Херсонської філії НУК Прядка Олександра Вікторовича та Охотіна Сергія Олександровича, які посіли І місце в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2011/2012 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки". 

Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу проходила з 27 по 29 березня 2012 р. в м. Харькові в Національному технічному університеті «Харьковський політехнічний інститут». На конкурс була представлена робота "Тригенерація системи охолодження циклового повітря головного двигуна транспортного судна".

 

28 березня 2012 року студенти Херсонської філії брали активну участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2011-2012 навчальному році.....

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2010/2011 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки" 

Вітаємо студентів Херсонської філії НУК Воробйова Леоніда Миколайовича та Шалапка Дениса Олеговича, які посіли І місце в другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2010/2011 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки". Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу проходила з 04 по 06 квітня 2011 р. в м. Харькові в Національному технічному університеті «Харьковський політехнічний інститут». На конкурс була представлена робота "Охолодження надувного повітря ДВЗ термопресором".

 

Друга Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні інформаційні та іноваційні технології на транспорті" (MINTT-2010).

 

 

Вітаємо студента Херсонської філії НУК Авдюніна Романа Юрійовича, якого нагороджено грамотою за кращу наукову доповідь серед молодих вчених в секції "Проблеми надійності та енергозбереження" на Другій Міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні інформаційні та іноваційні технології на транспорті" (MINTT-2010).

 

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2009/2010 н.р. зі спеціальності "Двигуни та енергетичні установки" 

З 23 по 25 березня 2010 р. в м. Харькові в Національному технічному університеті «Харьковський політехнічний інститут» проходив фінальний тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2009/2010 н.р. зі спеціальності  «Двигуни та енергетичні установки». За результатами конкурсу робота студента групи 5218 V курсу денної форми навчання енерготехнічного факультету ХФ НУК Воробйова Леоніда Миколайовича «Газові ДВЗ з попереднім охолодженням газоповітряної суміші детандернотермопресорними холодильними машинами» посіла призове ІІІ місце.

 

Всі новини Поздоровлення переможців