знаменник

ХVІI Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Вітаємо студентку Херсонської філії Національного університету кораблебудування Марію Андреєву, яка посіла перше місце в обласному етапі ХIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

ХІІI Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Вітаємо студентку Херсонської філії Національного університету кораблебудування Наталю Кротову, яка посіла перше місце в обласному етапі ХIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

ХІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

14 грудня 2011 року відбувся ІІ етап (обласний) ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Студентка Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Казимерчук Яна (напрям «Кораблі та океанотехніка») була нагороджена 21 січня 2012 року відзнакою Михайла Савчука за третє місце в обласному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Нагородження за участь в обласному етапі ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. та республіканський етап було проведено у РІПО 21 січня 2012 року.

Всеукраїнська олімпіади з дисципліни «Українська мова з професійним спрямуванням»

13-14 квітня 2011 р. у м.Чернівці відбувся ІІ етап олімпіади з дисципліни «Українська мова з професійним спрямуванням», в якій брала участь студентка І курсу ХФ НУК Казимерчук Яна В’ячеславівна  (суднобудівний факультет). За результатами секції природничих та технічних наук студентка отримала 45 балів за письмовий тур і 12 балів (з 15 балів) за усний тур, що становить 57 балів, а саме: 8 місце в секції та загальне 21 місце за підрахунками кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Усього в олімпіаді брало участь 74 учасника з вищих навчальних закладів України.  Студенти були розподілені на 4 секції для виконання завдань: секція природничих та технічних наук, секція економічних наук, секція юридичних наук і секція гуманітарних наук.

Призові місця зайняли студенти з Івано-Франківська, з Дніпропетровська, зі Львова.

Х Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Вітаємо студентку Херсонської філії Національного університету кораблебудування Вікторію Самойло, яка посіла перше місце в обласному етапі Х Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Всі новини Поздоровлення переможців